Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Léteznek teljesen elvakult...

Léteznek teljesen elvakult középkorú párthívők? Lásd alább mire gondolok.

Figyelt kérdés
Annak idején fiatalként én tök függetlenül önként szórólapoztam a fidesznek, de mára nem csak én, de az összes akkori ismerősöm is, akikkel együtt mentünk szórólapozni, már mind kiábrándultak. Az ember fiatalon még aktív, nincs nagy tapasztalata, álmokkal teli, stb. Idősen meg begyöpösödött nyugger lesz, aki meg hajtogatja a magáét. Szóval én megértem, ha akármelyik oldal bevonzza a fiatalokat és nagyon aktívak, de középorára az ember szerintem, ha normális, akkor általában kiábrándul, mert az elmúlt 20-30 év azt mutatja, hogy mindkét oldal csak a hatalomról szól, és akik a tévében meg Facebookon hirdetik az igét, mintha elvhű emberek lennénk, mindről bebizonyosodik, hogy semmi elvhűsége vagy racionalitása, vagy jóérzése, emberesége nincsen, csak a hatalom pénzeli, és ezért színészkedik. Pl. Rákay Philip meg az összes többi, hányni lehet tőlük, de nyilván a másik oldalon is lehet mondani bőven. Ezek csak kirakat emberek, nyilván önmagukról is tudják. De azt kérdezem, hogy a valóságban léteznek ilyenek, akik nem színészkednek és tényleg ilyeneket gondolnak, mint amiket ezek a médiában mondanak és adnak a híveik szájába? Szóval vannak középkorú értelmes emberek, akik se nem naiv fiatalok, se nem begyöpösödött nyuggerek, és mégis beveszik a propagandát, akármelyik oldalról?

2021. nov. 24. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok buta ember van, keress fel egy facebookos politikával foglalkozó oldalt és láthatod a kommenteket. Gyakorlatilag nincsenek érdemi viták csak egymás mocskolása a legútszélibb módon.
2021. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
A Fidesz- és ballibsi szavazók túlnyomó többsége teljesen elvakult.
2021. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is sokan.
2021. nov. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12év fidesz a forint semmit nem ér enbek alapján döntenek nem Orbán két szeme miatt.
2021. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!