Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltástagadóknak mi a...

Az oltástagadóknak mi a véleménye arról hogy a szakemberek, az Összefogás és a Kormánypártok is egyértelműen a Covid védőoltás fontosságát hangsúlyozzák?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Arról nekik nincs véleményük....🤫🤫
2021. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Hisztiznek rajta :D
2021. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Sokan csak a Facebook baromságaira hallgatnak.
2021. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 B.112-es ügynök ***** válasza:
8%
See No Evil, Hear No Evil, Speak No Evil.
2021. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Vannak más pártok is.
2021. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 mindentudó99 ***** válasza:
70%
Oltásellenes kolegám azt mondaná és szokta is mondani: nekem az is gyanús miért akarják minden áron beadatni velem.
2021. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Én leszarom más véleményét, elég idióta van a Földön, egyik a másik után adatta be, valaki 2x volt oltott mégis beledöglött, akkor meg minek kell foglalkozni ezzel az egésszel?

Magukat gyengítik le egészségesek is, utána csodálkoznak hogy elkapják és szarabbul lesznek oltás mellett.

2021. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

A szakemberek alatt lefizetett orvosokra, virológusokra gondolsz ugye?


Lehet vannak, akiknek fontos a covi védőoltás, én nem tartozom közéjük :) Szóval további kellemes oltakozást annak, aki akar.

2021. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
15%
Mondjál már nekem egy nem fizetett szakembert! :D
2021. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Akik képesek 5,2 milliárdért PCR teszteket kukázni csak azért, hogy ne legyen ingyen tesztlehetőség, és olyanokat mondanak, hogy "Az oltásellenesek vagy beoltatják magukat, vagy meghalnak.", meg "Az mRNS vakcina után jöhet vektorvakcina (például az egy dóziusú Janssen), míg az Astra Zenecát vagy Szputnyik V-t kapottaknak más típusú oltóanyagra van szükségük.", majd ennek szöges ellentettjét teszik, azok nekem ne próbáljanak meg semmit beadatni. És akkor még kihagytam Cilikét, az egyszer kell maszk, máskor nem ajánlott dolgot, meg sok minden mást is.
2021. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!