Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most az oltatlanok vagy...

Akkor most az oltatlanok vagy az oltottak a hibásak, amiért lassan már nekünk is zárnunk kell, megint?

Figyelt kérdés

Sokan az oltatlanokat hibáztatják, mert az a legegyszerűbb. De semmi bizonyíték nincs arra, hogy az oltás hatásos lenne a delta ellen, a kormány eltitkolja, hogy az áldozatok milyen arányban oltottak és nyilván nem véletlenül.

Viszont az is tény, hogy az oltottak viszont adták a vakcina gyártók alá a lovat, tömték a zsebüket, ráadásul államadósságból, amit majd vissza kell fizetnie az unokáinknak. És amíg ennyi pénz van a covidban, a háttérhatalom ugyan miért hagyná abba ezt a bizniszt ami remekül megy, a világ legjobb üzlete.

Tehát így már egészen más kép rajzolódik ki. Szerinted kik a nagyobb hibások, az oltatlanok vagy az oltottak, azért a helyzetért ami most is fennáll?



2021. nov. 26. 04:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
0%
Azért válaszoltam direkt csak a te hozzászolásodra ;)
2021. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:

#41 Teljesen jóindulattal kérdeztem meg, hogy milyen a munka.


Most miért kell bántani? :(

2021. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
0%
Ebben mi a bántás?
2021. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:

"Azt, hogy milyen hatást vált ki, mikor egy ostoba, tanulatlan embernek bekötik az internetet, az meg elkezd gagyi honlapokról tájékozódni tudomanyos témában, hogy aztan egy anonim fórumon előadja az szekunder szégyent okozo elméleteit, amivel bebizonyítja, hogy bólogató birka, aki megy a többi ostoba ember után. Te egy jo kisérleti alany vagy ehhez"



Ez mi volt ha nem rosszindulat?

Miből szűrted le, hogy én egy ostoba, tanulatlan ember vagyok?

2021. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
0%
"34 Épp ellenkezőleg. Nagyon nagy üzlet a covid, ezért addig nem lesz vége a "járványnak", amíg van, aki újra és újra beoltatja magát, felveszi a maszkot, betartja az idióta korlátozásokat"
2021. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

#45 A 34-es kommentet nem én írtam🤦


Pont ezt pofáztam, hogy semmi közöm a korábbi válaszokhoz.

2021. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze :)
2021. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
#47 Te tényleg nem vagy normális 😂
2021. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
0%

Most miért bántasz? Eddig nem én írtam, hanem a macskám szaladt át a klaviaturán.

Jajj nee megint jön

2021. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
47%
33# nekem meg az oltás nácikból nembaj úgy is nemsokára magyar űrhajós megy ki remélem az összes vírus és oltás náci is megy az űrbe csak nem terjed a vírus meg a propagandątok, hülyeségetek mi meg éljük majd a megszokott életünk ilyen megfázásnak is gyenge spanyol nátha utánzat nélkül na csá.
2021. dec. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!