Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most az oltatlanok vagy...

Akkor most az oltatlanok vagy az oltottak a hibásak, amiért lassan már nekünk is zárnunk kell, megint?

Figyelt kérdés

Sokan az oltatlanokat hibáztatják, mert az a legegyszerűbb. De semmi bizonyíték nincs arra, hogy az oltás hatásos lenne a delta ellen, a kormány eltitkolja, hogy az áldozatok milyen arányban oltottak és nyilván nem véletlenül.

Viszont az is tény, hogy az oltottak viszont adták a vakcina gyártók alá a lovat, tömték a zsebüket, ráadásul államadósságból, amit majd vissza kell fizetnie az unokáinknak. És amíg ennyi pénz van a covidban, a háttérhatalom ugyan miért hagyná abba ezt a bizniszt ami remekül megy, a világ legjobb üzlete.

Tehát így már egészen más kép rajzolódik ki. Szerinted kik a nagyobb hibások, az oltatlanok vagy az oltottak, azért a helyzetért ami most is fennáll?



2021. nov. 26. 04:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
5%
34# pont nektek nagy a pofátok mert van aki nem félelembe akarja leélni az életét mert a kormány tele bezsélte a fejét a propagandájával gratulálok
2021. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
A média pont azt szajkózza, hogy oltásba bele lehet hallni meg kisérleti etc, amit ti buta oltásellenesek el is hisztek, mert a 2 bites agyatokkal képtelenek vagytok a tudományos cikkeket értelmezni, egy honlapról nem tudjátok megállapítani, hogy hiteles forrás-e. Buták vagytok, nincs mit szépíteni
2021. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
92%
52# aha mert ti az értelem csúcsai vagytok aki nem oltott azt zárjuk börtönbe, vonjunk meg tőlük bizonyos jogokat, vagy esetleg lövessük beléjük az oltást, ezek vagytok náci hasommmások akik azt hiszik hogy felsőbbrendűek de azért folyton csak aggódnak ezen a megfáząsnak is gyenge spanyol nátha utánzaton ennyi
2021. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
0%
Elhiszem, hogy fusztrál, hogy mig az oltottak mindenhova mehetnek, szórakozhatnak, addig te otthon kukszolhatsz és eut börtönnek érzed, de ezt csak annak köszönheted, hogy nem hallgattál anyukádra mikor azt mondta, "tanulj édes fiam, mert bem lesz belőled senki". No, ha biosz órán kicsit is odafigyeltél volna,akkor nem rettegnél egy szuritól, nem terjesztenél olyan ostoba pletykákat, mint hogy az oltás kísérleti, és egy koronavírusra nem hinnéd azt, hogy influenzavírus, mint amit a spanyol okozott
2021. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
7%

Olyan jó ez a téma, ez is tökéletes lenyomata annak, hogy kinek van annyi esze, mint egy hintalónak.

Attól, hogy beoltanak egy vakcinával, semmi bajotok nem lesz kedves oltásellenesek. Nekem senki nem halt bele az ismerősi körömbe, senki semmi baja nem lett (mitől is). Illetve beoltattam magam, aztán nem is nagyon érdekel tovább a téma. Aki meg oltásellenes, osztogatja meg a facebookon a baromságait meg kommentelget ide, hogy ő sz/rta a spanyol viaszt és az egész világ összeesküdött mindenki ellen, na de bezzeg ő, ő tudja és nem oltat. Nevetséges, le lehetne már akadni erről az egészről. Ha 20-nál magasabb lenne az oltásellenesek IQ-ja, akkor talán fel tudnának dolgozni pár dolgot.

Vannak videók, ahogy oltásellenek ostoba romákat kérdezgetnek. Na nagy dicsőség velük közösséget vállalni. :D

2021. dec. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

"Te mit dolgozol ek tudod mondani ja várj kitalálom a BOSCH-ba dolgozol a futószalag melett 150.000-ért igaz? Mert 8 általánosnál tovább nem jutottál."


Pampog a szemelyeskedés miatt, erre leírja ezt :D Kicsit se vagy röhejes.


Nem drága fiam, kutató biológus vagyok, ennyit erről, a doktorim meg elég messze all a te 8 általánosodtól.


Nem szégyen butának lenni, csak akkor, ha nem ismered fel, hogy az vagy és nem fejleszted magad,ez van most veled. Ciki

2021. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:

Ha használnál vesszőket, talán értelmesebbnek tűnne a mondandod, de így már ránézésre is egy nagy rakás kaki, nem jogy beleolvasva :)


Hisztikriszti

2021. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
39%

#57

Ha valaki vállalná a felelősséget érte, akkor miben lenne neked jobb?

Ha azt mondom neked, hogy ugorj bele egy szakadékba és én vállalom a felelősséget érted, akkor a szilánkosra törő lábad meg fog az én felelősségvállalásomtól gyógyulni? :D Nagyon hülye szöveg ez, hogy a felelősségvállalás miatt nem oltatjátok be magatokat.

2021. dec. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:

#51


Nem értelek. A világ összes orvosa hülye lenne számodra? A világ melyik orvosi egyeteme kérdőjelezte meg egyáltalán a vírus létezését? Akkor mit is nevezel félelemnek? A félelem egy normális reakció, a rettegés és a pánik, ami nem az.


De semmi gond, nekem most halt megy egy ismerősöm. Oltásellenes volt, ráadásul olyan munkája volt, ahol sokat mozgott idegenek között. Asztmás volt, túlsúlyos, cukorbeteg, meg amiről még nem tudok. Egy hét alatt elment szerencsétlen. Sokat dolgozott, jó munkaerő volt, értett a dolgához.


Én tényleg nem akartam így járni, mert én is légúti rendellenességgel születtem. Igaz, hogy kb. 8 éves kor után kinőttem, de a franc se tudja. Plusz a családomnak sem akartam hazavinni. Nem tudnék elszámolni magammal, ha tudtam volna tenni ellene, de nem tettem és idő előtt meghalnék, vagy valaki mást is magammal vinnék, mert ráköhögtem a nagy lázadót játszva.

2021. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:

"Asztmás volt, túlsúlyos, cukorbeteg, meg amiről még nem tudok."


Na itt mondtad ki kiért is halt meg. Nekem meg 5 ismerősöm az oltás után 2 nappal a 3. Oltás után hozzá teszem és makk egészségesek voltak szóval?


Te a vesszők miatt vagy kiakadva hogy nem raktam? Olvasod te amit írsz?


" Ha használnál vesszőket, talán értelmesebbnek tűnne a mondandod, de így már ránézésre is egy nagy rakás kaki, nem jogy beleolvasva :)"


Csak itt 8 helyesírási hibát fedeztem fel de mindegy.



Amúgy én nem veszekedek veled többet van egy véleményem ha ezt te nem fogod fel (mármint hogy nem mindenkinek ugyan az a véleménye) az a te szegénységi bizonyítványod. De remélem még sokáig fogsz élni boldog leszel és boldog karácsonyt (nem nem kell a viktor féle boldog karácsonyra gondolni a klasszik értelmében) így előre is.

2021. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!