Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi diák fertőződött már...

Mennyi diák fertőződött már meg, mióta nem online oktatás van? Megtudható valahol?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 04:03
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem annyi, hogy ismét legyen ne aggódj!
2021. nov. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
5 falubeli diák tanul nagyvárosokba, mind covidos lett a héten.
2021. nov. 27. 05:32
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem mindegy? Egy egyszerű nátháról van szó.
2021. nov. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nátha?
2021. nov. 27. 07:37
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem bírják a pávák a náthát?
2021. nov. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Komoly mintára hivatkozol.

Az ezer lakosú falunkban csak érettségiző több volt, aki nagyvárosba jár; jókívánsággal, fényképpel kint voltak a hirdetőtáblákon. És nincs a faluban COVID-os. Pedig, különösen reggel, zsúfolt buszokon utaznak a diákok, nemrég még maszk nélkül. A helyi általános iskolában volt néhány „reménykeltő” eset: ha valaki nem volt jól, köhögött, az osztálytársai csoportosan rohantak a tanítókhoz, tanárokhoz, szólni, azt is kijelentve, hogy vele játszottak, ölelgették stb. Aztán a negatív teszteket lemondóan vették tudomásul: mégis menni kell a suliba. Tudom, az unokáim is nagy reményekkel jöttek, haza, hogy X.Y. biztos covidos, haza is küldték.

Szólj a polgármesternek, hogy az önkormányzati testület nyilvánítsa katasztrófa sújtotta településnek a falutokat, tiltsák meg a fertőző nagyvárosba járást, egyébként kihal a falu lakossága. Majd nézd meg, milyen arcot fog vágni.

2021. nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztályban lett egy covidos gyerek. Akik nem kaptak még oltást azoknak karanténba kellett menniük, akik megkapták az oltásokat azoknak szigorúan oktatás van mindegy, hogy covidos vagy nem. Csak akkor kapnak felmentést, ha olyan tüneteket produkálnak, amivel nem tudnak iskolába járni.


Eddig úgy tudtam, aki covidos az maradjon otthon. Ki érti ezt?

2021. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

A fertőzöttek életkoráról nincs adat. (Szerintem, sehol, nem csak Magyarországon).

Ami életkor szerint ismertetett, az a koronavírusosnak besorolt elhunytak életkora. Magyarországon, 2021. szeptember 1. óta, a 3807 ilyen elhunytból 1 fő volt a 6-18 éves korosztályból.

2021. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemista vagyok és nagyon örülnék a távoktatásnak.
2021. nov. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!