Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szégyelled, hogy Márki-Zay...

Szégyelled, hogy Márki-Zay Magyarország miniszterelnök jelöltje?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 07:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
10%
Szégyellem. El tudom képzelni mit gondolhatnak rólunk külföldön. Persze kint nem tudják, hogy tényleges hatalma nem lesz, de azért mégiscsak ő lesz ennek az országnak az arca. Orbán 2.0, csak sokkal ostobább, de legalább önteltebb.
2021. nov. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
Márki-zay sokkal becsületesebb és szavahihetőbb mint orbán. Én azt szégyelem hogy orbán miniszterelnök lett Magyarországon, mert ő bebizonyította hogy egy hazug tolvaj aki élősködik a pereputtyával együtt a magyar embereken. orbán egy rákos daganat Magyarország testén ideje kivágni ezt a beteg fekélyt hogy eljöhessen a gyógyulás ideje és egy egészséges élhető jogállam legyen Magyarország.
2021. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
25%

#10

Erre tényleg csak az lenne a megoldás, ha az államilag finanszírozott egyetemi helyeknek sokkal szigorúbb szabályai lennének, hogy az ilyen haszonlesők, mint a 9-es, ne tudjanak visszaélni ezzel. Utolsó forintig vissza kellene fizettetni az egyetemi költségeket, az ösztöndíjakat és minden, amilyen támogatást kapott az illető. Jó 10 millát a nyakába varnának, menjen azzal együtt ahova akar.

2021. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
57%

#9


Egyáltalán nem élvezem, Magyarországot, mert légyszívesebben már most elmennék, de nem fogok képzetlenül kimenni a világba. És egyszerűbb az alapokat itt megszerezni. Aztán esetleg külföldön képezhetem magam tovább.


Ameddig Magyarországon tartózkodom, addig az ország profitálhat abból, amikor elválallok valamilyen bejelentett munkát, és elveszi az adót stb.


De nem hinném, hogy az országot annyira érdekelném, mert én ide már nem jövök vissza lakni. Soha.

2021. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
17%

#13


Természetesen visszafizetném a költségvet, ha úgy lenne, sőt, még a magyar állampolgárságot is visszaadnám.

2021. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
46%

Egyébként ha valamit felfedeznék, akkor meg írnának rólam a cikkek. :)


"A.. - ban lakó, magyar származású... kiemelkedő eredményt ért el azzak, hogy a.. - felfedezte."


Hehe. Ekkor már nem zavarna titeket, hogy itt végeztem el az iskoláim egy részét.


Na mindegy.

2021. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

09:38! szóval neked csak akkor kell a hazád ha ad neked mindenjót de ha neked kell a hazádért tenni akkor te inkább elporolsz nyugatra! na az ilyenek miatt nemjutunk előrébb mert csak azt várjátok hogy a sültgalamb a szátokba repüljön.

De tőletek van rosszabb is ez a nemzetáruló orbán és akormánya aki pénzért adja el az országot és lop csal hazudik a Magyar embereken élősködik, nekik is csak arra kell a hazájuk hogy lerabolják és meggazdagodjanak.

2021. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
28%

Ebben Oszkó Péterrel értek egyet:


Felháborítónak tartom, hogy ennek a futóbolodnak az elmaradt elszámoltatásról szóló, alantas rágalmai folyamatosan megjelenhetnek és annak még bárki nyilvánosságot ad" – kommentálta Márki-Zay Péter megnyilatkozását Oszkó Péter egy Facebook-kommentben.


„Nem is kell a korábbi, mondjuk a gyerekbántalmazást propagáló kijelentéseit idézni, elég csak belehallgatni abba, amit nap mint nap beszél. Nem kell őt lejáratni, gyorsabban megteszi maga.

2021. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
21%

Nem Magyarország miniszterelnök jelöltje,v hanem az előváasztás győztese.


A miniszterelnök jelöltet a új parlament alakuló ülésén terjeszti elő a legnagyobb frakció.


Vagy a DK, vagy a fidesz.

De az még soká lesz, mondta Gyurcsány is.

2021. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
26%

#17


Erre annyit tudok mondani, hogy az a fajta ember vagyok, aki nem felejti, hogy honnan jött.


Ha úgy alakulna, akkor támogatnám Magyarországot, mint azt az országot, ahol felnőttem.

2021. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!