Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MZP nyer, beengedik az...

Ha MZP nyer, beengedik az LMBTQ-kat az óvodákba & iskolákba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Mi az hogy? Nagyon is!
Dehogy. MZP rendes keresztény politikus
30 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a fehér heteró keresztény tanárokat pedig kitiltaná!
2021. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
10%

Igen.

Amúgy MZP nem tud nyerni, mert nem indul képviselőjelöltként csak esetleg pártlistán lesz rajta. De ez lényegtelen. Ha az összefogás nyer akkor be fogják engedni az lmbtqxyz lobbit az oktatási intézményekbe.

mert már megtették 2010 előtt is, csak nem tudtunk róla mert nem volt ekkora hangjuk még a médiában. Utólag derültek ki a mostani balhék miatt, hogy bizony az óvodákra már 2009-ben hoztak ilyen utasításokat, hogy miképpen kell a gyerekekkel az óvónőknek bánni és hogy az elmúlt évtizedben is hány és hány iskolában voltak már "érzékenyíteni".

2021. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 anonim ***** válasza:
36%
Csak a fidernyák szülők gyerekeinek óvodáiba és iskoláiba.
2021. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/104 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sőt, csak őket fogják beengedni, a pedagógusok is csak LMbtq személyek lehetnek. Amelyik szülőnek ez nem tetszik, attól elveszik a gyereket, és csak akkor adják vissza, ha vállalja, hogy nemátalakító műtétnek veti alá. Az élet egyéb területein is totális heteró-diszkriminációt vezetnek be. Csak az mehet majd boltba, étterembe, orvoshoz, aki LMBTQ, és különadó lesz a fehér, keresztény, heteróknak. Mindenki köteles lesz legalább 3 migránst befogadni az otthonába, aki nem hajlandó erre, azt kilakoltatják. Soros György képe lesz minden ház falán, és csak brüsszeli Tv és rádióadók lesznek foghatók Magyarországon. Szép világ lesz, ismerd be.
2021. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
0%
Végre igen!
2021. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező: Én egy 30 éves meleg vagyok, akinek a családja apai ágról félig lengyel, és hát utóbbi években vannak rendesen gyerek áldások. Ez esetben mit kellene velem tenni?


A családom több mint 10 éve tudja már, hogy mi a helyzet, a 3 bátyámnál nincs még gyermek, de ami késik nem múlik, ellentétben egyik unokanővéremél vannak unokák, másiknak meg szem kisfiú van. Sose éreztették azt velem, hogy kolonc lennék, vagy hogy engem el kellene takarítani vagy kitörölni a családból, pusztán azért mert meleg vagyok.


Jelenleg Lengyelországban élek, egy projekt miatt, és hát itt se zavartak el a Varsói unokahúgom kislányától, pusztán amiatt mert meleg vagyok, nagyon szeretettel teli és jófej és nyitott családról beszélünk. Látod-látod így is lehet élni melegként és szerintem a 68 éves anyám se bosszankodik azon, hogy a legkisebb fia meleg..

2021. nov. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/104 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de ha a Fidesz nyer, akkor is.
2021. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
36%

#6:


Ezzel nincs semmi baj. A baj azzal van, ha a gyerekeket nem hagyják békén a szexualitással.

2021. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 anonim ***** válasza:
96%
Sőt, köteleznek minden gyereket nem átalakító műtétekre!
2021. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
40%
A keresztény politikusok csak a pefodilokat fogják beengedni. De no drag queen mesekönyv. Kizárólag száraz anál a tiszteletessel.
2021. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!