Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az európai unióval való...

Az európai unióval való zökkenőmentes együttműködésnek alapfeltétele a különféle devianciák és a bevándorlás támogatása?

Figyelt kérdés
Az ellenzék és MZP is folyamatosan ködösít ezekkel kapcsolatban. A deviáns LMBTQ jogok és előjogok erőltetése huszadrangú probléma. Nekem például nincs problémám azzal se, ha két egymásba szerelmes azonos nemű pár nevel gyerekeket, ha az élet úgy hozza, mert előfordulhat ilyen. A problémám az hogy ez bármilyen szinten is társadalmi vita tárgya és ebből a deviancából meg sok másikból is precedenst kéne teremteni törvényi útón. Súlyos szocializációs hatásról való megfeledkezés, aki enged az ilyen devianciáknak. Vannak ennél sokkal nagyobb problémái nem csak a magyaroknak, hanem az egész emberiségnek. A másik hülyeség, hogy a bevándorlók nem akarnak itt maradni Magyarországon. Nemcsak a magyar, de az európai átlagemberek többsége is elutasítja a bevándorlás szinte minden formáját. Csak nagyon szigorú feltélek mellett szabadna beengedni a második, harmadik világból érkezőket. Tájidegen emberek további tömegeges beengedése hosszú távon, éppen annak az Európának a vesztét okozza amiért évszázadokig küzdöttünk. Azt hisszük, hogy például Európa iszlamizációja nem lesz kihatással Magyarországra? Kérem mellőzzük a bezzeg az Orbán kormány hozzászólásokat. Szinte csak politikai érdekeiknek megfelelően használják ezeket a témákat.

2021. nov. 20. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
ők is komcsik , komcsik katonákat küldenek ők pedig a pénzcsapot zárják el
2021. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Most konkrétan igen.

Általában, vagyis tartósan azt a jogellenes törekvést kellene tàmogatni, hogy az EP és EB a konzultatív illetve végrehajtó szerepkörét átalakítsa döntéshozói kompetenciává.


Szóval, hogy adjuk át a társasház sorsáról való döntést a lakás-tulajdonosoktól a házmesternek.

2021. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Godaime ***** válasza:
75%

"A deviáns LMBTQ jogok és előjogok erőltetése huszadrangú probléma."


Több tízezer, ha nem több százezer magyar lakost érint a dolog, ez nem kellene huszadrangú probléma legyen. Egyenlő jogokat kérnek, semmi többet.

2021. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem ertem mi ertelme egy kerdesnek amikor a kerdezo minden aspektusat a sajat elkepzelese szerint valaszolja meg, raadasul tenykent kezeli az allaspontjat.
2021. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

"A deviáns LMBTQ jogok és előjogok erőltetése huszadrangú probléma."


Amugy miert veled ezeket huszadrangu problemanak? Azert mert elvileg keves embert erint? Vagy mert az erintett csoportnak nem jelente nagy elorelepest ha ezen problemak megoldasra kerulnenek?

2021. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Vannak ennél fontosabb dolgok is. Például amíg több millióan hónapról hónapra élnek, addig ez csak hergelés.

2021. nov. 23. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

"Vannak ennél fontosabb dolgok is. Például amíg több millióan hónapról hónapra élnek, addig ez csak hergelés."


Hogy zarja ki a ketto egymast? Attol hogy mi melegek is tudnank hazasodni vagy egy kicsit jobban tanulnanak a gyerekek rolunk attol nem lenne rosszabb a gazdasag.


Mi elott vkinek gondja lenne azzal hogy sztem tobbet kellene a melegkrol tajekoztatni az iskolasokat azoknak mondanam hogy az en idomben szinte szo sem volt a temarol es az hittem egeszen 24 eves koromig hogy vmi baj van velem vagy hogy beteg vagyok es meg kell gyogyuljak es ez nem egeszseges, plane hogy sokan gunyt uztek a temabol igy meg mindig bennem maradtak bizonyos negativ erzesek a sajat szexualis iranyultsagommal kapcsolatban. A barati koromben nem is mertem meg felvallalni.

2021. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minél magasabb az életszínvonal, annál elfogadóbb egy társadalom.
2021. nov. 23. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz de miert hergelnek az embereket LMBTQ-s jogok? Okos emberek latjak hogy ettol nem lesz rosszabb vagy jobb az eletuk
2021. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!