Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértenél azzal, hogy aki...

Egyetértenél azzal, hogy aki bevándorláspárti, azt ilyen migránsgettóba költöztessék, ahol bűnözők és terroristák vannak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem (képmutató vagyok)
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez összetett dolog, nyilván aki az életért küzd azt be kellene fogadni aki gazdasági megfontolásból hagyná ott a hazáját annak meg segíteni kellene hogy ne kelljen otthagynia.
2021. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Annak idején, pár éve az ellenzék egyértelműen a kerítés ellen volt kivéve a jobbikot, most meg már nem bontaná le egyik sem.
2021. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

1.


Ne legyél már naiv.

Ha az életéért küzdene, akkor megállna az első országban, ahova betéved és nincs polgárháború.


Ha most a közel-keleti,afrikai migránsokról van szó, ők a magas euró valutában csilingelő segélykékért küzdenek.

Meg, bónuszként lehet terjeszteni az iszlámot.

2021. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

szerintem ez már megtörtént, mert újpalota és a 8. kerület lakosságágában már több a kínai vietnámi mint a magyar.


de valahol logikus döntés lenne, minden fidesz szavazóhoz beköltöztetni egy kínait, aki ott fingana, büfögne, csámcsogna a lakásában, meg leölné a kutyát macskát és megfőzné.

2021. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem engedjük be a migránsokat, akkor milyen migránsgettóba költöztetnéd a delikvenseket? :)

Pláne ahol terroristák vannak.

2021. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Én egy olyan lakóparkban lakok, ahol a lakások kb. 40%-ban bevándorkók élnek, a városban, ahol lakunk 25% a migrációs hátterű lakosok aránya. Nagyon szeretünk itt lakni. Nyugis, kultúrált környék. Ez így ér?
2021. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A bevándorlókat nem csak úgy ellenőrizetlenül engedjük özönleni az országba. Át kell őket vizsgálni határátlépéskor, el kell kérni az iratokat, át kell világítani őket, ki kell szűrni a veszélyes embereket. Van nekünk terrorelhárításunk meg titkosszolgálatunk, dolgozzanak és szűrjék ki a terroristákat. A maradék menekültet pedig igenis be kellene engedni, nem látok semmi rosszat abban hogy segítsünk a rászorulókon.
2021. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Elnézve az ukrán lányokat, hát bakker...én beköltöznék egy időre hozzájuk. Eleve a kormány kertes házakat meg ilyeneket bérel nekik. Az ukránok fele fiatal nagyon szép csaj. Meg így hogy napi szinten vagyok kapcsolatban velük látom, hogy az étkezőben megmelegítik a kaját és a palijuk elé teszik, szóval náluk még élnek a valódi női szerepek is. Szóval ukrán nők bevándorlását én nem korlátoznám sőt, mindenki kaphatna egy szép szőke karcsú ukrán csajt ha rajtam múlna.
2021. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

8#


Nyilván, ebben a kérdésben, senki nem ukrán bevándorlókra gondolt, hanem afrikaiakra, közel-keletiekre.

2021. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne ez nyilvánvaló szerinted? Afrikaiak és közelkeletiek nem jönnek ide. Viszont Kínaiak, Vietnámiak és Ukránok pedig számtalan mennyiségben.

Vagyis ha bevándorlás a téma, akkor logikus, hogy róluk kell szóljon a kérdés.

2021. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!