Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EP-küldöttség szerint...

Az EP-küldöttség szerint Magyarországon „a helyzet 2018 óta nem javult, inkább romlott”?

Figyelt kérdés

"És továbbra is komoly aggodalmak merülnek fel az igazságszolgáltatás függetlenségét és a médiaszabadságot fenyegető veszélyek miatt."


[link]



2021. nov. 29. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11/ Érdekes módon egy negatív kontextusú videot, riport kommentszekciót sem tudsz bemutatni. Biztos véletlen. 🤷‍♂️
2021. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#12

Egyrészt, de, tudok, csak attól még nem lesz érv.

Másrészt, tegyük fel, hogy nem tudok, akkor mit akarsz mondani? A választást mindenki elcsalja és ezért nem választják meg Orbán haverjait, de a kommentszekciók azok aztán reprezentálják a választókat? :DDD

2021. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Magyar-küldöttség szerint az EP-ben „a helyzet 2018 óta nem javult, inkább romlott”
2021. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Valahogy nem látom a BBC alatt, a többségi liberális sivalkodást...🤔

Pl a pedofil törvénnyel kapcsolatban

[link]


No meg az álltalatok nagyraértékelt sargentini kisasszony hülyesége.

[link] (france24)


Ti hivatkoztok a demokráciára, holott olyan csőlátásba vagytok mint egy csiga, és kb messzebbre nem is tudtok látni a 444, retek klub, telex demagógiáján.


->Konklúzió: Valószínűleg ha a nyugaton és egyéb Eu-s térségekben minden rendbe lenne a mindenkori vezetéssel, nem az lenne az általános reakció, hogy Orbánt kvázi piedesztára emelik.kiváltképp olyan riportokban ahol eleve elmarasztalják és negatív kontextusban tüntetik fel.

2021. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Megint, érvelési hiba...

Nem neveztem meg semmit, szóval ne legyél ostoba és hasraütésszerűen ne hozz fel oldalakat, ahova direkt küldenek trollokat.

Ha kicsit jártas lennél a pszichológiában, akkor tudnád, hogy amúgy ez pont az ellenkezőjét jelenti. Általában az hangoztatja nagyon a marhaságát, aki kisebbségben. És miután sokat hangoztatta, sok helyen megjelent - pl. az általad linkelt kommentszekciókban -, akkor azt a tévképzetet hiszi el, hogy már többségben vannak.


"Ti hivatkoztok a demokráciára"

Veled ellentétben én nem vagyok skizofrén. Nincs semmilyen "mi", én vagyok.


" holott olyan csőlátásba vagytok mint egy csiga"

Mondju ezt az, aki kb. 5 videó alapján von le következtetéseket a társadalomra nézve, amikor a választások elég jól mutatják, hogy mennyire nincs igazad.


"nem az lenne az általános reakció, hogy Orbánt kvázi piedesztára emelik."

Nem is ez az általános reakció.

Ha ez lenne, akkor németországban pl. az AfD nyert volna.


Ja, hogy a választási eredményekkel már nem tudsz mit kezdeni? Azokról nem tudsz hazudni? :DD

Szánalmas.

2021. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15/ Látom traumatizálodtál és mostanra már csak a sületlenség csobog belöled.


"Nem neveztem meg semmit, szóval ne legyél ostoba és hasraütésszerűen ne hozz fel oldalakat, ahova direkt küldenek trollokat."


-> Én nem a kormánypárti avagy jobboldali forrásokat hoztam direktmód. Elég szánalmas ha egyéb véleményeket trollokként definiálsz, esetleg nem akarod a krumplis szöveget is benyomni?


A többire már nem is reflektálok,szimpla erölködés ahogy az első bejegyzésed is :)

2021. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

"Látom traumatizálodtál és mostanra már csak a sületlenség csobog belöled."

Mi traumatizált? A hülyeséged? Nyugi, nálad hülyébbekkel is találkoztam, ezen nem kell izgulnod.


"Én nem a kormánypárti avagy jobboldali forrásokat hoztam direktmód."

Ami még szintén irreleváns.

Elolvastad, hogy mi ezen kommentek tartalma? A legtöbb esetben a videó/cikk stb.-vel való ellentmondás, mivel a kormányközeli média dícséri Orbánt (persze bizonyítékok nélkül), akkor ehhez a támadáshoz más forrásokhoz kell mennie.


Ez amúgy megint csak azt bizonyítja, hogy nem ismered az emberi pszichológia működését.


"Elég szánalmas ha egyéb véleményeket trollokként definiálsz, esetleg nem akarod a krumplis szöveget is benyomni?"

A tények tagadása nem vélemény, hanem trollkodás.

Ha valaki azt írja le, hogy a Föld lapos, akkor szerinted az vélemény? Nem, van egy tény, hogy a Föld az geoid, és ennek a ténynek a tagadása az, hogy a Föld lapos.


A kommentek pedig pont ilyenek. Tény, hogy a fidesz gazdaságpolitikája rossz, ennek ellenére, mindenki dícséri az eredményt, amit a fidesz 8 év alatt ért, miközben ugyanezt az mszp-szdsz átlagosan 2 év alatt.


"A többire már nem is reflektálok,szimpla erölködés ahogy az első bejegyzésed is "

Nyilván nem, mivel nem tudsz cáfolni.

Én tudományosan elismert tényeket hoztam. Ezekre nem reflektáltál és nem is tudod cáfolni, mivel ezek szintén tények.


Amúgy a logikád szerint, a vírustagdók vannak többségben. Ha felcsapsz kb. bármilyen hírt, akkor a kommentek közt többségben lesznek a vírust tagadók. Egyszerűen mivel nem abba az irányba halad az ország, illetve a bolygó, amelybe szerintük kellene, ezért ők írnak kommentet.

Viszont ha igazad van, és többen vannak a vírustagadók, akkor 2022-ben a mihazánk lesz a kormánypárt egyedül.


Ezt azért mondom, mert ez egy egyszerű példa arra, hogy ellenőrizzük, hogy mennyire értelmes az elméleted. :)

Persze nem fogsz beleállni, mivel ha már nem téged bizonyít a fentebb leírt logika, akkor csak hazugság lehet. :DDD

Ezt amúgy úgy hívják, hogy kétszínűség. :)

2021. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!