Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lenti cikk és videó alapján...

A lenti cikk és videó alapján kedves baloldali/ Karácsony szavazók nem gondoljátok, hogy Karácsonynak inkább le kellene mondania...? Bár lehet, hogy hamarosan gyanúsított lesz!

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 30. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
monnnyon le! ide ja a krúmplimat!
2021. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan korrupció, ami elhangzik a felvételen, Berki Zsolt pedig Karácsony közvetlen embere.... "biztos nem" tud a főpolgármester úr az egészről...🤔🤔🤫
2021. nov. 30. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha korrupció akkor lehet szépen feljelentést tenni a bíróságon. De úgyse lesz feljelentés, teljesen egyértelmű, hogy valami megvágott hülyeség a hangfelvétel, bíróságon pedig a vágatlant kellene bemutatni.
2021. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Már tudom, hogy miért drágul a krumpli. Miattatok lett hiánycikk. Köszönjük, Fidesz.
2021. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, szerintem, nálad már 200 évi, óránkénti megkorbácsolásos gályarabságra ítélt, nem hogy gyanúsított.

Ha pereket indít, akkor legalább megkeresheti az előválasztási kampányára költött pénzt.

2021. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont úgy gondolom, hogy az origo szerkesztőjének, és azoknak, akik közpénzzel tömik, le kellene mondania.
2021. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk tőletek- ballibernyákoktól mást nem vártam.

De akkor ne gyertek állandóan azzal, hogy a Fidesz szétlopta, stb.....🖕

2021. nov. 30. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Te miért nem dolgozol munkaidőben kérdező? Vagy neked ez a munkád?
2021. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!