Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az hogy emberöléssel...

Mi az hogy emberöléssel gyanúsították meg a fagyasztót használó borászt?

Figyelt kérdés

[link]


A saját otthonomban oda teszem a fagyállót ahova akarom, ha akarom kólába töltöm, ha akarom borba. Ha pedig jön egy betörő és megissza az az ő baja.


2013. nov. 7. 14:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%
Mert neked nincs jogod megvédeni a tulajdonodat csak papiron, a magántulajdon pedig nem azt jelenti h azt csinálhatsz benne amit szeretnél, csak amit az állam megenged. Ez van, fejletlen ország vagyunk egyelőre.
2013. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem zha vennéd a fáradtságod, hogy elolvass 1-2 cikket erről az esetről akkor megértenéd miért problémáznak ezen.

Persze ehhez min 80as iq kell.

2013. nov. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

"A saját otthonomban oda teszem a fagyállót ahova akarom, ha akarom kólába töltöm, ha akarom borba. Ha pedig jön egy betörő és megissza az az ő baja."


Pont hogy nem, mert veszélyes, mérgező anyagot vagy vegyületet TÖRVÉNYILEG TILOS a saját, megjelölt csomagolásán kívül másban tárolni. Mivel a hordó a balesetvédelmi szabványok szerint nem alkalmas veszélyes anyag tárolására, és megjelölést sem tartalmazott, ezért bűncselekmény, ráadásul mivel a tulajdonos tudatosan csinálta, ezért a törvény szerint az emberölés, illetve a többrendbeli emberölési kísérlet fogalmát is kimeríti.

2013. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

"a magántulajdon pedig nem azt jelenti h azt csinálhatsz benne amit szeretnél, csak amit az állam megenged. Ez van, fejletlen ország vagyunk egyelőre."


Ez bizony igaz, hiszen nincs demokrácia

2013. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos a mai jogszabályok lehetővé teszik, h bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt megrángassák.

Ezt viszont valóban szabályozni kellene, h ilyenek miatt ne kerüljenek már bíróság elé az emberek.

Nevetséges, h otthon beleesik az emésztőbe a bűnöző és én vagyok a hülye, mert nem lakatoltam le.

Hát bocs, nem számítottam rá, h be fognak törni.

2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
16%

Az ürge a borát mérgezte meg és nem a tolvajt.


Ez szerintem különség!


Egyébként ki kellett volna írni a hordóra hogy vigyázz méreg! Úgy se vették volna komolyan....

2013. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%
viszont egyáltalán nem láttam, hogy a "sértettetek" felelősségre vonták volna, mert BETÖRTEK tehát bűnözők.
2013. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

"Az ürge a borát mérgezte meg és nem a tolvajt.


Ez szerintem különség! "


Tényleg különBség? Ezt szerintem azért még gondold át.

2013. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem a gazda kínálta meg a borával a tolvajt.
2013. nov. 7. 14:58
 10/36 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező! Nem azt vitatjuk, hogy a TOLVAJOK lopást követtek el! Azt mindenki elismeri.


Ettől FÜGGETLENÜL követett el szándékos emberölést a "gazda". Ha nem volna világos. Ráadásul szóba sem került, hogy mi lett azokkal, akik a tolvajtól bort vásároltak. Nekik még a lopáshoz sincs közük, aztán mégis kórházban fekszenek! Én remélem, hogy a "gazda" börtönben rohad meg. Mondanám, hogy a tolvajjal együtt, de őt már kinyírta. Ráadásul, a sorozatos lopások miatt soha nem tett feljelenetést.

2013. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!