Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora szerepe van az elmúlt...

Mekkora szerepe van az elmúlt másfél évben, a korábbiaknál is korlátozottabb hozzáférésű egészségügyi szolgáltatásoknak, a szezonális többlethalálozásban?

Figyelt kérdés

Illetve a médiahisztéria, pánik és félelemkeltő hatásánák? Volt olyan aki kapott megfelelő időpontot, de félelmében mégsem ment el a szakrendelésre, aztán később vihettük a sürgősségire. Nem elég, hogy a legtöbb hírt manipulálják(szinte akármiről legyen szó), de ennek tetejébe még például Falus Ferenc is kétségbeesetten nemzeti katasztrófáról nyöszörög.


[link]


Így kell viselkednie egy orvosnak?



2021. nov. 30. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. Életmentő műtétek nem maradtak el.
2021. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt nézem rengeteg kezelés elmarad akkor bőséggel.


Pl nem vagy oltva nem mehetsz be a belgyógyászatra, ha perforál már a begyulladt vakbeled mondjuk már kijön a mentő, igaz akkor meg már kár bele az üzemanyag, jöhetne egyből a hullaszállító is.....


Akad autoinmunos ismerősöm akit nem lehet oltani de a heti infúziójára kb fél évig nem mehetett be, olyan rossz állapotba volt már úgy kellett lebeszélni ne kösse fel magát.


Viktor ezreket öl meg így, de hát az ország jobban teljesít és biztosan jobban él mint 8 éve

2021. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%

"korlátozottabb hozzáférésű egészségügyi szolgáltatásoknak" ???


Ma voltam a kardioligian ... zokkenomentesen bejutottam ... par perc mulva vegeztem ... mi ebben a korlatozottabb? :)


Bar minden ilyen egyszeruen menne, pedig terheleses vizsgalaton voltam, de a csipat meg ki sem toroltem a szemembol, amikor mar tul is voltam az egeszen :)

2021. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél év kéne érfestés, de már lemondtam róla végleg.
2021. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyre inkább nem tudom hova tenni, hogy miért ilyen kétsíkú az országunk élete...


Egyik irányból fenyegetnek minket hogy nem jutunk be az eü-be, vagy akárhová, munkahelyekre...


Másik irányból nézve pedig megy a propaganda, hogy milyen jól teljesítünk. Most pl. a MÁV fb-ját pörgettem egy kicsit... mintha nem is koronás-járványos országban élnénk...

2021. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3#

Egyébként azt tapasztaltam, hogy az úgynevezett 3. hullám lecsengése után felpörgött az egészségügy. Szerintem a fejükhöz kaptak, hogy ebből nagy baj lehet, ha ennyi ellátatlan emberrel néztek volna szembe a következő járványidőszakkal. Az egyik hozzátartozóm idén júniustól olyan sűrűn kapta az időpontokat, mint azt elmúlt 20 évben soha. Igaz hogy előtte több mint egy évig csak egy sürgősségi látogatása volt, de az majdnem az életébe került. Köszönhetően ennek a sokszorosan túlreagált covid 19-nek.

2021. nov. 30. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!