Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz szerint Gyurcsány...

Ha a Fidesz szerint Gyurcsány szar volt, akkor miért nem 220 forint a benzin hatósági ára?

Figyelt kérdés

Csak mert hogy Gyurcsány idején annyi volt a benzin, most meg 480. Miért nem érti meg a Fidesz, hogy rohadtul nem buli az, hogy sokkal gyorsabban növekednek az árak, mint a bérek?

Ha szerintük valóban szarabb volt Gyurcsány mint ők - eltekintve attól, hogy akkor még világválság is volt - akkor miért nem Gyurcsányi árakat vezet be hatósági áraknak?



2021. nov. 30. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez egyszerű.azért mert a fidesz sokkal szarabb.
2021. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"2009 minimálbér bruttó: 68 ezer forint


2022 minimálbér: 200 ezer forint"



Csak oszd már el az akkori bért az akkori Euro árfolyammal, meg a mostanit a maival. Ez a fizu forintba hiába több, mint 3x-a az akkorinak, Euro árfolyam szerint még a kétszerese se sincs. Örülhetsz az értékes forintodnak.

2021. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Vagyis nem egészem 3x-os forintban, de a lényegen nem változtat, meg szt is hozzáteszem, hogy az árak viszont többszöröse a mostani az akkorinak, szóval ez forintban sem összehasonlítható, mert még ígyse jobb a vásárlóereje ennek a 200 ezernek, mint annak a 68 ezernek volt.
2021. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De, jobb
2021. dec. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

El lehet itt okoskodni világpiaci árral, meg minimálbérrel. Akkor 260 ft volt az euro, most 370.

Az akkori minimálbérből többször lehetett teletankolni a kocsit az akkori benzinár mellett. Amit a fidesz akkor soknak talált...


Nem volt 27% az ÁFA, 28 adónemmel kevesebb terhelte a zsebünket közvetlenül és közvetve.

Nem, nem volt jó Gyurcsány, de

speciel pont azokban volt jobb, amikben támadják.

2021. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2x többet lehet tankolni a mostani minimálbérnől mint akkor. Erről ennyit
2021. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Megnéztem találomra a 2007es évet, ami már nem egy fényes időszak volt. .


40 literes tankkal számoltam.

2007ben 7.18 szor tudtad megtankolni a kocsid a minimálbérből.


Ma

8.37szer.


Ez minden csak nem a duplája.

2021. dec. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hogyan jött ez ki neked, de felesleges ezen vitázni. Valaki azt mondja h gyurcsány idején több benzint vett, valaki fordítva. Ki tudja mi a valós és a valótlan adat
2021. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerű néztem egy minimálbért és egy átlag benzinárat.
2021. dec. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!