Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható a jövőben, hogy...

Várható a jövőben, hogy megtiltják, hogy az LMBTQ-k óvodapedagógusok/tanárok lehessenek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 17:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
#6 egyetértek!
2021. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

" A probléma szerintem azzal van inkább, ha az említett tanár megpróbálja meggyőzni a diákokat arról, hogy az ő nézetei, szexualitása, vallása a jó, és csak úgy élhet teljesértékű életet, ha úgy él mint ő."


Mondjuk én még olyan tanárt sosem láttam,aki meleg,és erről győzködi a diákokat,hogy milyen jó melegnek lenni.


Ellentétben rengeteg olyannal találkoztam már,hogy konzervatív tanár beleszólt abba,hogy neked milyen hajad legyen.

Olyat is hallottam már,aki jobb jegyet kínált,ha fiú létedre levágatod a hosszú hajadat.

2021. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2%
#12 ezt nem csak melegekre írtam, ez ugyanúgy igaz mindenkire. A hajvágásra én is harapok egyébként, nem tehetek róla, így nőttem fel, a férfinak rövid haja van, ez persze nem jelenti, hogy elítélem az embert, ez az ő választása csak az én világnézetembe ez nem fér bele. Ugyanezt érzem a melegekkel kapcsolatban is, csináljon amit akar, van meleg barátom is, de nekem ez nem fér bele. Persze ha a családom bármelyik férfi tagjának hosszú haja lett volna, lehet másképp vélekednék róluk. Amit egyébként leírtál pont a 6-os válaszoló normarendszerére vonatkozik.
2021. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
95%

#13


Arra akartam utalni,hogy nevetségesek ezek a meleg emberektől rettegők.


Amikor gyakorlatban semmiféle melegpropagadna nincs.


Ellenben vallási,konzervatív propaganda igen,és ha ilyet csinálnak,ez ellen nem is szólal fel senki,mert hát nekik lehet ezt.


Olyan tanárom is volt aki állandóan azt mondta,hogy menjünk templomba.

Pedig nem is egyházi iskola volt.

Valamiért ezek ellen senki nem szólal fel,pedig egy tanárnak nem az a dolga,hogy térítsen.

2021. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
10%

#14 nevetségesek, persze ez nem kérdés, mint ahogy az is nevetséges, hogy valaki a keresztény-konzervatívoktól fél.


Tudom Amerika, meg tudom ide úgyse fog elérni, de egyre több olyan videó látható, amelyeken középkorú férfiak nőnek öltözve vonaglanak kisgyerekek előtt, és megkérdezik, hogy na mégis ki szeretne drag queen lenni?


Azt látom a legnagyobb problémának mind a melegeket védők, mind a fehér elnyomás ellen küzdők részéről, hogy nem az a cél, hogy az ingát megpróbáljuk középre megállítani, hanem az, hogy eddig ők voltak elnyomva, most ők lehetnek az elnyomók. Ezzel nem oldjuk meg a problémát, csupán fokozzuk a társadalmi feszültséget.


Mondanom sem kell természetesen, hogy az sem normális, hogy egy tanárod akarja megmondani, kell-e templomba járnod. Ehhez neki semmi köze.

2021. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%
15-ös. Ez hogyan zajlott az esetedben?Mentél az utcán, odarohant hozzád egy britt és azt mondta: képzelje,nálunk X%-al nőtt a nemváltók aránya!Vagy behívtak az utcáról és ott mondták egy hivatalban ugyan ezt? Gyökér vagy mint a hozzád hasonlók.
2021. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul,nem is a kérdéshez szóltál hozzá, 15-ös!
2021. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
15/ Ne haragudj de látom ahoz is életképtelen vagy hogy utánajárj. Itt van a guardian(balliberális médium) nyilatkozata erről, példának okáért. [link]
2021. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
17*
2021. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%
Jól belinkelted a nagy semmit.Ebből is látszik,mennyire vagy komoly.Még mindig azt mondom,olyan hozzászólást írtál ami nem kapcsolódik a témához.Szakadj le innen, szörnyülködj a hibbant fideszes haverjaiddal!
2021. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!