Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható a jövőben, hogy...

Várható a jövőben, hogy megtiltják, hogy az LMBTQ-k óvodapedagógusok/tanárok lehessenek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 17:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Természetesen.
2021. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a szexualitás magánügy. Még az Alkotmá... Alaptörvény szerint is minden ember egyenlő.

Az emberi jogok ilyen nyílt megsértésébe még a Fidesz nácik sem mernének belemenni.

2021. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

#2: "még a Fidesz nácik sem mernének belemenni."


Alábecsülöd őket. Lehet, hogy törvény nem lesz rá, majd felhergelik a szülőket vagy mást találnak ki.

2021. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez butaság, miért ne lehetne homoszexuális tanár, vagy akkor diszkrimináljunk rendesen és a tanár csak fehér keresztény heteroszexuális férfiak és nők lehessenek. Lényegében nem változtat, valaki vagy tud tanítani, vagy nem ez független a szexualitástól, vallástól, politikai eszmétől. A probléma szerintem azzal van inkább, ha az említett tanár megpróbálja meggyőzni a diákokat arról, hogy az ő nézetei, szexualitása, vallása a jó, és csak úgy élhet teljesértékű életet, ha úgy él mint ő.
2021. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
1%
Semmi szükség rájuk, ennek ellenére nem tiltanám ha magányintézményről van szó. Mindenki ott tanítattja a porontyát ahol akarja, ha draag queennek között, hát tegye. 🤷‍♂️
2021. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Senkinek semmi köze hozzá.

Én ismertem több homoszexuális férfit, vezető beosztásban. Kicsit gyanúsak voltak, hogy olyan jól fésültek, lányosak voltak, de igazából sosem kérdeztem rá, ők meg nem mondták. Nem pipiskedtek, nem tették ki az ablakba. Amikor már nem dolgoztam ott, akkor mondták nekem, hogy te ő is az, meg ő is az. Szerintem ez senkit nem zavart, jól végezték a munkájukat. Ez minden poziban így van, dolgozz jól, a magánéletedet meg ne tedd ki az ablakba. Én ha pl. iskolaigazgató lennék, és bejönne egy kifestett, rózsaszínbe öltözött pipiskedő tanárbácsi, nem venném fel. Ez nem az a dolog, ami belefér, szerintem. És lehet most itt mondani, hogy ez diszkrimináció, de nem az. Bizonyos munkakörökben elvárt, hogy úgy öltözködj, és úgy viselkedj, ami általánosan elfogadott egy társadalomban, egy szoknyába öltözött férfi nem az.

2021. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
1%
Jó lenne.
2021. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Ez megint a fidesz ocsmány hazugsága. Miért nem tudtok leállni ezzel az oltári nagy baromsággal? Eddig is elvolt az ország az ilyen idióta témák nélkül, ezután is el lesz.

Vagy ezt hogy gondolod kérdező? Mindenkit megkérdeznek, hogy ő az-e? Természetesen azonnal megmondja az igazat,UGYE?

2021. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Mia az a lmbtqk?
2021. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Ez alaptörvényellenes lenne, sőt emberi jogokba ütközne, így szerencsére nem. Listázni akarod az embereket vagy hogyan képzeled? Utána kik jönnek a listán?
2021. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!