Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád azt, hogy akik...

Támogatnád azt, hogy akik felvettek eddig 2 oltást, azoknak kötelező legyen a 3. oltás. Viszont az oltatlanoknak ne legyen kötelező semmi?

Figyelt kérdés
Végül is van benne logika. Aki nem kapott eddig oltást és semmi baja nem volt 2 év alatt, az valószínűleg életrevaló egyed és nem is lesz baja soha. Aki viszont egyből szaladt az oltásért, mert gyenge vagy mert félt, annak legyen kötelező félévente az újabb oltás, mert ki tudja milyen gyenge az immunrendszere.
2021. dec. 2. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, ezt támogatnám
Nem, nem támogatnám, ne legyen közelező senkinek semmi
Nem, nem támogatnám, legyen kötelező mindenkinek a fél évenkénti oltás
48 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem bazmeg, dugják fel a 3. Meg a 4. Oltásukat oda ahová Szájer

Elég volt a kibasszott vírushisztiből, beoltattam magam 2x jóhiszeműen, hátha végetér, de nem bazmeg ezek örökké ezt akarják, most nyomják már a 4. Oltást a BRUTÁLIS FÁRADTSÁGOT OKOZÓ OMIKRON MUTÁNS elleb

2021. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

"Aki nem kapott eddig oltást és semmi baja nem volt 2 év alatt, az valószínűleg életrevaló egyed és nem is lesz baja soha."

Jelenleg 2 közismert magyar zenésznek az életéért küzdenek az orvosok. Egyikük sem oltatta be magát, pedig a veszélyeztetett korcsoportba tartoznak.

2021. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
#1: Veszettség ellenit nem kaptál?
2021. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es

És ki mondta ezt, a Fidesz? Emlékeztetlek, hogy rengeteg hírességet vásárolt meg kilóra magának mostanában a Fidi: Tóth Gabi, Majka, Nagy Feró stb. Gyakorlatilag felvásárolja az összes zenészt, hogy hazudjanak amit ők mondanak.

2021. dec. 2. 21:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem oltatnám be magam.

Kaptam két oltást, bőven van antitestem, szedek vitaminokat, hordok maszkot, úgyhogy nem érzem szükségét

2021. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
#4: Oké, azt hittem normális vagy és lehet veled értelmesen vitázni, de tévedtem. Au revoir! :)
2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A zenészeknek a covid miatt rosszul megy, ezért gyakorlatilag éheznek ha éppen hullám van és nincs fellépés. És ezt nyilván kihasználják.
2021. dec. 2. 21:54
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
Az oltatlanoktól meg kell tagadni a koronavírus miatti kórházi ellátást. Ha nincs vírus, vagy az ő szervezetük ellenáll neki, akkor kezelésre sincs szükségük, ne foglalják le az orvosokat, ápolókat, ágyat.
2021. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Az oltottakkal ellentétben akik azt kívánják hogy oltatlanul halljunk meg meg tagadjnak minket ki én nem kívánok nekik rosszat, inkább sajnálom őket hogy beetették őket és jóhiszeműen csak próbálkoztak hogy hátha rendben lesznek a dolgok ha oltatnak.
2021. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
na ezért nem oltattam be magam, éreztem hogy két oltás csak a kezdet lesz
2021. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!