Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy MZP...

Mit szóltok hozzá, hogy MZP népszerűségi növekedése totálisan megtorpant?

Figyelt kérdés
Nem úgy volt, hogy ő majd népszerűbb lesz még és be tud vonzani új választókat is az összefogásba? Mert ezzel kampányolt, aztán az előválasztás óta semmilyen komolyabb új tömeg nem érdeklődik iránta.

2021. dec. 2. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Várható volt. Nem értem, az ilyen komoly ember mellett nem áll egy kommunikációs stáb? Csak mert az idióta kijelentéseivel maga alatt vágja a fejszét. A fidesznek a kisuját se kell megmozgatnia, Márky saját magát járatja le.
2021. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Én valamennyire számítottam rá. Zónázóvonatként ingázni a bipoláris rendszerben, kaméleonként előadni a jobboldali, keresztény politikust, majd 5 perccel később nyugatos, toleráns, baloldaliként romakvótával, melegházassággal haknizni lehet, csak nem okos húzás. Addig akar mindkét oldalról szimpatinzásokat szerezni, amíg a csakfelfelé-szlogenje helyett csak lefelé esik, méghozzá be a két szék közé.
2021. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt semmilyen komolyabb kampány az előválasztás óta, a pártok dolgoznak a közös programon és közös listán, és majd 2022 elején indul a közös kampány. Nem tudom hogy ebben a laposabb időszakban milyen tömegeknek kellett volna érdeklődni, majd a választás előtt fog igazán látszani, hogy képes-e új szavazókat szerezni
2021. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Ki kell lőni a világűrbe a kollégáival együtt. Ez a summás véleményem.
2021. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Elárulom, Márki Zay nagyon kevés szavazót fog tudni beszippantani a bizonytalanok közül, a Fidesz szavazók közül értelemszerűen nullát!

Sőt vele akár még szavazatokat is veszíthet az ellenzéki Összefogás... szóval ez van.

Nem csoda , minden héten nyilatkozik valami oltári nagy baromságot... valóban, őt nem kell lejáratni, megteszi maga!

2021. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Márki Zay-ra legkevésbé sem igaz, amit írtál, inkább Dobrev Klárára.
2021. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem a kritikákkal. Márki-Zay egyszerre akar fideszes és ellenzéki lenni. De se nem elég fideszes, se nem elég ellenzéki (szerintem). Nehogy a végén két szék között az asztal alá essen. A kutyapárt most lehet hogy örül és több szavazatra számít.
2021. dec. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Az ellenzéki szavazók a patás ördögre is leszavaznának Orbán ellen. Márki-Zayra meg pláne.
2021. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!