Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a kormány hibája, ha...

Miért a kormány hibája, ha valaki képzettség nélkül nem talál "fehérgalléros" munkát?

Figyelt kérdés

Ahol a szüleim laknak, ott van egy Máki Zay rajongó ki család.Anyuka, meg a mamahoteles fia.

Az a legnagyobb problémájuk,hogy érettségivel nem kap a srác szellemi munkát és egy gyárban kell dolgozniuk.

Tegyük hozzá, nem hülye, kibukott az egyetemről, pusztán lustaságból.


Azt mondják,hogy Orbán a hibás ezért,mert csak gyárakat hoz ide, régen a szociban meg érettségivel lehetett szellemi munkát végezni,manapság meg már nem.


2021. dec. 3. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
A legkönnyebb az összes személyes kudarcunkért az aktuális kormányfőt szidni XD
2021. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezért még krumpli se jár, olyan gyenge lett.
2021. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ez tény, hogy a kúrmány a sima betanított gyárimunkára építi az országot, hogy jó csicskásai legyünk a multiknak. Nem sok szándék van a nagyobb hozzáadott értékű munkák létrehozásának támogatására, sem az oktatás fejlesztésére.
2021. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti kérdezö, a kérdés totálisan jogos, rengeteg de rengeteg olyan munkakör van, amihez érettségi elég volna, de ma diplomások végzik, ésvan köztük jócskán irodai is.
2021. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
89%

1) Szerintem senki sem hibáztatja ezért a kormányt

2) Azért nem olyan sok embernek van gimnáziumi érettségije, szerintem jogos szellemi munkát remélni érte.

3) Abban már viszont vaskosan benne van a mindenkori hatalom is (beleértve az EU-t), hogy a bérek EU-s átlag alatt vannak.

2021. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 irodai szakmával sem kapok irodai munkát, mert nem kis protekciós nyifi-nyafi lányka vagyok!

Nem egy helyen elmondtam már, és persze rendszeresen én vagyok a tróger lenéző szemét érte, addig, míg alapból is hemzsegnek a szakirányú végzettséges ügyintéző szakmások, akik szakirányosan tanultak is és szakmai végzettséget szereztek hozzá hogy ilyen helyen dolgozzanak, addig egy sima érettségis ne akarjon már irodába dolgozni! Előbb menjen el, és szépen tanuljon is meg érte, ahogy az is, aki szakirányú végzettséget szerzett!

2021. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!