Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes, KDNP-s Mi hazánkos...

Fideszes, KDNP-s Mi hazánkos képviselők, válaszolnátok pár kérdésre? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

-Vallásos családban nevelkedtetek?

-A szexuális felvilágosítást ki tartotta nektek?

-Védőnő? Iskola orvos? Biológiai tanár? Szülők? Senki? NGO-s aktivisták?

-Gyerekként tudtátok, hogy heterószexuálisok és cisznemű (az-az belül ugyanúgy férfinak vagy nőnek érzitek magatokat, mint amilyen testtel és nemi szervvel születettek.).

Vagy csak kamaszként eseltleg a szexuális felvilágosítás után döntötték el, hogy heterók és ciszneműek lesztek?

-Beszéltetek mondjuk szexuális felvilágosítás során a a szexuális úton terjedő betegségekről?



2021. dec. 3. 15:34
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki meg van keresztelve és komfirmált is a szűk családban. De ennyi nagy vallásosak nem vagyunk. Senki semmiről nem világosított fel soha. Mégis kialakult valahogy és gyerekként is képben volt már az ember mindennel. Nekem természetes volt hogy fiúként a lányok tetszenek. Ennyi
2021. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy BÁRMILYEN képviselők itt Gyakoriznak?

Nem szimpatizánsokat akartál írni?

2021. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, szimpatizánsokat akartam írni..
2021. dec. 3. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Én egy mihazánkos szimpatizáns vagyok, ha érdekel:

-Nem különösebben vallásos családban nevelkedtem. (Nagyon régen az ősök még templombajárók voltak, mint szinte mindenhol, de ez kikopott.)

-Általános iskolába egyháziba jártam, a kamasz éveimre kialakult a személyes keresztény hitem.

-Szexuális felvilágosítás címén nem sok ismeretet kaptam, de mint a többség, a kortársaimtól tudtam meg, hogy "hogyan készül a gyerek" és én már az interneten is találkoztam a témával.

-Biológiaórákon természetesen volt tananyag, de addigra már mindenki mindenben kellően felvilágosult volt... (Itt előkerültek a szexuális úton terjedő betegségek, ám nem olyan hangsúlyosan.)

-Nem tartom magam semmilyen "genderűnek" vagy szexuális identitásúnak. Egészen egyszerűen férfinak születtem és egy nővel tudok szaporodni. Ezt a témát én a részemről ennyivel le is zárnám. Pont ezért hiteltelen az LMBTQ+, mert a természet törvényeivel megy szembe.

2021. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!