Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért románozzák...

A fideszesek miért románozzák le momentumosokat?

Figyelt kérdés
Mi köze a Momentum Mozgalomnak Romániához?
2021. dec. 4. 20:40
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
#19 De ezért jó, hogy most Márki-Zay a miniszerelnök-jelölt. Mert ő mindenki jogát képviseli. És hátha meg tudja szólítani a külhoniakat és valódi segítséget és támogatást nyújtani feléjük.
2021. dec. 4. 21:23
 22/49 anonim ***** válasza:
26%
21es, és te ezt tényleg el is hiszed? Márki egy jó brend, de valójában a baloldali pártok csicskája
2021. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
#22 Egyáltalán nem a baloldali pártok csicskája. Sajnálom, ha így látod. De egy valamiben egyetérthetünk szerintem: mindenképpen jobb, mint Orbán.
2021. dec. 4. 21:28
 24/49 anonim ***** válasza:

Gyurcsány nem akart az országra szabadítani több 100ezer fideszes szavazót. Mi ebben a meglepő? Ennyire még ő sem hülye.


Fordított esetben Gyurcsány kampányolt volna a kettős állampolgárság mellett és Orbán románozott volna. Ilyen egyszerű.


A külföldön dolgozók jelentős részének itthon van lakása, itt a családja, hazahozzák amit kint megkeresnek. Többet tesznek ezért az országért, mint akik Romániában élnek, ott adóznak, sosem fognak Magyarországra költözni. Még is ezerszer nehezebb szavazhatnak, mert ők nem 99%-ban fidesz szavazók.

2021. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Kérdező

"Pedig ez egy belső poént állítólag a Fideszben és már a Momentumban is, hogy azzal viccelnek, ők románok a fideszeseknek."

Szóval kiírsz egy kérdést tényként kezelve, hoyg a fideszesek lerománozzák a momentumosokat, mert ÁLLÍTÓLAG a MOMENTUMBAN viccelnek azzal hogy őket a fideszesek románoknak tartják.

Szóval lehet hogy semmi sem igaz belőle, de ha igaz is, akkor is csak annyi, hogy a momentumosok viccelnek ezzel és a fideszek soha nem mondtak ilyet.

Miért kell mindig hazudni? Most már a kérdéseitekkel is?

2021. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

#23 "Egyáltalán nem a baloldali pártok csicskája. "

AKKOR MICSODA?

Nincs pártja, nincsenek szavazói, de beállt képviselni MÁSIK hat pártot, amikhez soha semmi köze nem volt.

Mégis mi másnak lehet az ilyet nevezni, mint csicskának? Elmebetegnek?

2021. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
#24 Igen, és mondom is, hogy ez borzasztó, és igazságtalan. De te meg érzéketlen vagy. Így egyáltalán nem is lehet megváltoztatni a külhoniak véleményét, ha ilyen támadásokat és bántásokat kapnak az anyaországuktól. Szerintem ez fontos, hogy jó szívvel és megértéssel forduljunk feléjük. Akkor is, ha majd a Fideszre szavaz a mi kárukra. Mert neki az, hogy megkapta az állampolgárságot, sokkal mélyebb érzelmi kérdés. És engem nem érdekel, hogy ki milyen aljas szándékkal akarta nekik ezt jogot megadni. Engem csak az érdekel, hogy ők végre ne érezzék magukat kivetettnek.
2021. dec. 4. 21:34
 28/49 anonim ***** válasza:
Márki-Zaynak nincsenek szavazói?? 600ezer magyar szavazott rá az előválasztáson. Ennyire nem vagy képben?
2021. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Ukrajnában a kettős állampolgárok már csak 1 országban szavazhatnak. Nagyon helyes, remélem Romániában is bevezetik ezt.
2021. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:

#25 Az állítólagot én a poénra értettem. Hogy mindkettő csoportban jelen van ez a belső vicc. Ez alól nem kivétel a Fidesz sem. Ki hazudik?


Itt a link, amiben Fekete-Győr András posztja alatt gyülekeznek a románozó hozzászólások:

[link]

2021. dec. 4. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!