Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért románozzák...

A fideszesek miért románozzák le momentumosokat?

Figyelt kérdés
Mi köze a Momentum Mozgalomnak Romániához?
2021. dec. 4. 20:40
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
#40 Ha nem tudnád, az ott élők többsége idősebb, nem az internet-generációjába tartozik. Ráadásul a nyomor is nagyobb a Kárpáth-medence szélein, mint a belsejében. Akit manipulálnak, az ráadásul nem veszi észre, hogy manipulálják. Vagy ha igen, akkor azokat nem manipulálják már.
2021. dec. 4. 22:05
 42/49 A kérdező kommentje:
#40 Fejére olvasni meg senkinem nem kéne semmit. Hanem meggyőzni inkább, és tanítani.
2021. dec. 4. 22:07
 43/49 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de elég rossz véleménnyel vagy a határon túliakról, ha szerinted csak azért, mert a fidesz fizeti az ottani médiát a 98%-uk fidesz szavazó. Mindenki idős és naiv? Magyarországon is a fidesz kezében van a média jelentős része, még is fej-fej mellett van a fidesz és az egyesült ellenzék népszerűsége.
2021. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
#43 Már ne haragudj, én hol írtam, hogy 98%-uk fidesz szavazó? Még csak azt sem írtam, hogy a többség az lenne. Az viszont igaz, hogy elöregedő a társadalom a külhoniak között is, mert a fiatalok többsége elmenekül onnan. Az pedig egyértelmű, hogy Románia, Szlovákia, és a szomszédaink, ahol nagyszámú magyar kisebbség él szegényebb országok, nagyobb a nyomor, mint Magyarországon. A nyomorban az emberek naívabbak, mert nem volt lehetőségük tanulni. Székelyföldön is több, mint 1 millió magyar él egy tömbben, mégsem megy el mindenki szavazni. Én nem mondtam, hogy mindegyikük fideszes. De te, barátom, 99%-ukat fideszesnek nevezted, és megvádoltad őket azzal, hogy miattuk nőtt a nyakunkra a NER. Úgyhogy hagyjuk inkább a vitatkozást, ha csak vádaskodni tudsz.
2021. dec. 4. 22:23
 45/49 anonim ***** válasza:

2018 magyar országgyűlési választások levélszavazatainak megoszlása:


Fidesz: 96,24% - 216 120 szavazat

Jobbik: 0,91% - 2053 szavazat

MSZP: 0,55% - 1244 szavazat

DK: 0.3% - 667 szavazat


Van még kérdésed?

2021. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
#45 Te pontosan most mi mellett érvelsz? Nem nagyon értem, mert ide-ida ungrándozol és váltogatod az álláspontod.
2021. dec. 4. 22:31
 47/49 anonim ***** válasza:

"#43 Már ne haragudj, én hol írtam, hogy 98%-uk fidesz szavazó? Még csak azt sem írtam, hogy a többség az lenne. "


Lehet nem írtad, de ezek a tények.

2021. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:
#47 Miről beszélsz? Az előbb azzal vádoltál meg, hogy én milyen rossz véleménnyel vagyok az erdélyi magyarokról, amikor pont te vagy, aki felháborítóan undorító határontúli magyarellenes vagy! Abból az 1,3 millió edélyi magyarból még így is csak 200ezren szavaztak a Fideszre. Mint láthatod, a többségük szarik a politikába és abba, hogy a "nagyemberek" mit intézkednek. Magyarországon, meg legalább 2 millió Fidesz szavazó van. Őket nem akarod karóba húzni esetleg? Nem, nem tény, hogy az erdélyi magyarok fideszesek és miattuk épült ki a NER. Rúgod magadnak a folyamatos öngólokat. De ne haragudj, elegem lett belőled és nem akarok veled tovább vitatkozni. Szóval bármit is írsz, nem válaszolok neked. Jó éjszakát!
2021. dec. 4. 22:41
 49/49 anonim ***** válasza:
Jó éjt román! :)
2021. dec. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!