Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szánalmas az a...

Csak szerintem szánalmas az a tény,hogy Orbán Viktor miniszterelnök úr ellen összefog 6-7 párt,+az országos lejárató kampány, és még így is nyerésre áll? Ja, még ott vannak Brüsszel hivatásos rettegői is,aki az ellenzék mellett kampányolnak.

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 07:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"akik"
2021. dec. 5. 07:24
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem áll nyerésre. Azért hőbörögnekj a Fideszesek.
2021. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg googlezd ki az "egy a tábor, egy a zászló"-t


Egyébként szerintem te szánalmas.

Aki hazaárulókat, és a demokrácia elárulóinak tapsol, miközben jó eséllyel ő is kárvallott, csak jól behülyítették, és másokon kárörömködik, hát az a szánalmas.


'48-as hőseink felelős kormányt követeltek, nem maffiakormányt!

'56-os hőseink többpártrendszert akartak, nem egypártrendszert!


De nem várom, hogy megértsd.

2021. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3-as.Ha jól tudom akkor többpártrendszer van.A jelenlegi kormány nem hazaáruló, hacsak te nem Brüsszelt tartod a szülőföldednek.
2021. dec. 5. 07:40
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Csak papíron van többpárt rendszer. Valóságban mindenről csak a Fidesz dönt.
2021. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Mit is jelent a "CSAK A FIDESZ!"

Vedd elő a Magyar értelmező kéziszótárt, ha magadtól nem tudod értelmezni, hogy mit jelent az, hogy "csak".

De Orbán mondott olyasmit is, hogy a tetteinek higgyünk, ne a szavának. Mit tett? Szépen lebontotta a fékeket és ellensúlyokat, ellehetetlenítette az átláthatóságot. A sajtószabadságot megsérti... Szólászabadságot dettó, és még sorolhatnám.

2021. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Országos Lejárató Kampány?

Mire gondolsz konkrétan?

2021. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Lejáratókampány?


Bident hányszor inzultáljátok, de ugyan azt a cikket megírjátok 2 héten keresztül, és a sok 0 bites meg azon röhög hetekig, mintha hú de vicceset írt volna a két Danika.


Nekem ami itt megy jobb és baloldalon, attól hányingerem van. Annyira megosztott a nép hogy csak.


Eddig volt a "jobb" meg liberális oldal (nincs baloldal Magyarországon, mert ők is a magántulajdont védik, és nem az államosítást, de ezzel egyetértek).


Most jött az oltott oltatlan.

2021. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ellenzékről szóló "kormányinfó"-ra... és hasonlókra ja nem. :D
2021. dec. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
7-es.Mindent amit a kormány csinál,az csak rossz lehet.Pl:sok a kovid áldozat.Nem a kormány tehet róla hogy a magyarok úgy étkeznek,ahogy.Elhízás,cukorbetegség,pia,cigi,drog.Persze hogy egy ilyen szervezetet tacsra tesz a betegség.Sok a nélkülöző,azt mondják.Tessék felállni és elmenni dolgozni,nem tartjuk a markunkat az állam bácsi felé.Lehet ám szakmát is tanulni.Sok a kisnyugdíjas.Azért nehogy már aki dolgozott 10-15 évet, annyit kapjon mint aki 40 évet dolgozott.Itt is számít a szakmai múlt.A kormány állítólag kivérezteti az önkormányzatokat.Tessék beosztani a pénzt, nem hülyeségre költeni.A kormányt kritizálják,de a pénze az kéne.Keleti nyitás.Ők a jövő,a nyugat haldoklik.10-20 év,és eltűnnek.A kormány retinens Brüsszelben.Nagyon helyes.Álljon ki a magyar emberek és Közép-Kelet Európa érdekeiért.Azért lettek odaküldve.Ezért is zsarolják az országot a pénzek visszatartásával.Ugye milyen jó hogy az energiáért nem kell ötszörös árat fizetni,úgy mint a progresszív nyugaton.Ezeket kéne hogy elmagyarázza az ellenzék a sajátjainak. Persze tudom,könnyebb átállni az ellenséges oldalra.Kifizetődöbb.
2021. dec. 5. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!