Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » '22-es választások után ha...

'22-es választások után ha kitör a polgárháború Mo-n, lehet majd menekült státusszal menni Nyugatra, vagy csak úgy, hogy dolgozni kell?

Figyelt kérdés

Én szívesen mennék úgy mint a szírek, afrikaiak stb., hogy visszadobhatok egy házat Angliában mert nincs benne kandalló. És még mellé természetesen jó sok költőpénz is ingyen.

Vagy ha itt polgárháború lesz a választások után, akkor sem lehet menekültként elmenni innen, csak úgy hogy kint is dolgozni kell?



2021. dec. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

te tényleg azt gondolod, hogy a menekültek csak recskáznak nagyban nyugaton, miközben tisztára nyalják a seggüket?

mondod te fideszbérenc, aki az audiban vagy gépbeállító és tartof a markodat a rezsicsökkentésre meg az adóvisszatérítésre

2021. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Milyen polgarhaboru xddd kubatov 20 ezer fős ultra bandája simán szetverne fegyor kekhaju bzijait
2021. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
1/ Mert te aztán tudod mivel foglalkoznak a migráncsok. 🤦‍♂️
2021. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok se fideszes se ellenzéki, csak szeretnék hasznot húzni egy polgárháborúból. Szeretném, hogy engem is sajnáljanak, hogy szar országból származom és megadjanak nekem mindent ingyen, mint más menekülteknek.
2021. dec. 5. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Önts magadra egy vödör ganét, hagyd el a papirjaid, és kotródj ki innen, #ámen 🙏
2021. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na de jó más csak egyszerűen bejelenti hogy tököm ki van megyek külfödre te meg még előtte romba is döntenéd mégjobban az országot (de hát az ilyen nem is kell és az se aki kimegy mert hogy itt szar de nem veszi észre hogy azért szar mert ő elmegy és a szarok maradnak)
2021. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!