Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Adolf Hitler feltámadna,...

Ha Adolf Hitler feltámadna, szavaznál rá, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
94%

#49 Elolvashattad volna a teljes cikket, mielőtt hülyeségeket írsz.

"In ten years' time, the plan effectively called for the extermination, expulsion, Germanization or enslavement of most or all East and West Slavs living behind the front lines of East-Central Europe."

Szóval még ha igaz is, Hitler nem ennyit akart kiirtani, hanem ennyitől akart valamilyen módon megszabadulni (lásd a felsorolást). De valószínűleg ez sem igaz, mert az elfoglalt területekről is csak a zsidókat deportálták.

2021. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
0%
Zsidoktól is úgy akart megszabadulni, hogy Madagaszkárra vitte volna őket, aztán jött az elgázosítás... egyébként azért is okádok Hitlertől, mert az ő felfogása szerint se az értelmileg és mozgássérült nagybácsikám se élhettet volna, se a csípőficamos és gyermekbénuláson átesett anyám se, akinek nincs semmi baj az értelmi képességeivel, de lehet sterilizálták volna vagy eutanáziát hajtottak volna végre.
2021. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%
52, de a személyes sorsodnál azért talán fontosabb több 100 millió ember sorsa. Például azé a több mint 100 millióé, aki a Rákosi-félék miatt halt meg, akikhez képest Hitler egy szent volt (főleg, hogy pont őket üldözte leginkább, és a többi gonosztevőt). Rákosi népe Palesztinát is megszállta, ez egyértelmű.
2021. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
3%
Nőjj fel nácikám, engem nem fogsz tudni meggyőzni, 30 éves vagyok és mindent elmondtak a szüleim, és a nagyszüleim, ezért váltam humanistává, és baloldali zöld gondolkodová és nem nácivá, ha Hitler győzött volna, most a lengyel apám se ismerkedett volna meg a magyar anyámmal, és én se lennék: Távozz tőlem Sátán.
2021. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
100%
A lengyeleknek könnyű, Dolfi kipusztította az összes lengyelt rabláncon tartó tudjukkit, majd maga is ment a levesbe, mert veszett kutyaként az egész világnak nekiment. Meg is lehet nézni, már ott tartunk, hogy Magyarország Lengyelországhoz képest egy sz@rfészek.
2021. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
93%
Igaz, plusz aki azt mondja, hogy a lengyelek alacsonyabbrendűek mert szlávok, nézzük csak meg kiket adott Lengyelország a világban, tudományos,sportolói, művészek által?
2021. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként nem a zsidók tartották rabláncon a lengyeleket tudtommal, hanem az oroszok, németek és az osztrákok tartották őket 1795-1918-ig.
2021. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
91%
Ez három európai nagy hatalom akadályozta meg azt is sikertelenül, hogy a harmadik felosztás előtt elfogadják Lengyelország modern alkotmányát...
2021. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
100%
A tudjukkik minden országot rabláncon tartanak, ahol megjelennek. Románia, Szlovákia, Csehország, Lengyelország, ezek az országok nemzetiek, már bőven lehagytak minket, na és mi a közös bennük? Hát persze, hogy a tudjukkik szinte teljes hiánya. A c típusúak nem fogják vissza egy ország, nép fejlődését annyira, mint ők. Magyarország meg? A világon Izrael után itt a legmagasabb az arányuk, kb. az összes politikus zs-c keverék (pl. Orbán apai ágon c, anyai ágon zs, Márki-Zay, Gyurcsány), meg is lehet nézni, hogy Magyarország sajnos Európa segglyuka.
2021. dec. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
9%
Vannak zsidók hidd el Lengyelországban is, Andrzej Duda elnök neje is az negyedrészt.... Gazeta Wyborcza alapítója is az, de engem rohadtul nem érdekel, hogy ki zsidó és ki nem. Jézus zsidó volt, és Ferenc Pápa azt mondta, hogy minden keresztényben van egy zsidó is. Én meg amellett, hogy lengyel, magyar, orosz keverék vagyok, kreol a bőröm, magas vagyok, és meleg is vagyok, már csak ezért se fogok azonosulni a nácizmussal...
2021. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!