Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP-nek van esélye a kétharmad...

MZP-nek van esélye a kétharmados győzelemre?

Figyelt kérdés
Ha végig tartja ezt a színvonalú kampányt és tolja ezt az erőt, akkor szerintem akár meg is lehet. Ti hogy látjátok?

2021. dec. 5. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
nem unod?
2021. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha tartja ezt a színvonalú kampányt akkor meglesz a fidesz kétharmad.
2021. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem unom, esélyt latolgatok.
2021. dec. 5. 23:44
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Aki kicsit is ért a politikához, az látja, hogy se a Fidesznek és sem az Ellenzéknek nem lesz 2/3-ad, ahhoz túlságosan fej-fej mellett áll a két tömb, abszolút többsége lesz, aki nyeri a választást.
2021. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4: Én is ezt tartom valószínűnek
2021. dec. 5. 23:55
 6/14 anonim ***** válasza:
33%

Amikor MZP megjelent a palettán úgy tűnt hogy a lendületével sikerül mozgósítania azokat a szavazókat akikre szükség lehet a győzelemhez.

Aztán az ahogy múlik az idő egyre több balf.szságot csinál mert rutintalan. Ezzel mára elveszítette a helyzeti előnyét. Most már inkább az látszik, hogy ledarálja a fidesz propaganda gépezet.

2021. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 ezt viszont nem így látom. Nagyon is tudatosan kommunikál. Ami lehet, hogy néha keménynek tűnik, de így lehet egyről a kettőre lépni. Van egy réteg, akikkel egyszerűen másképp kell kommunikálni. Nincs ezzel gond, MZP viszont erre ráérzett. Akiknek ez nem szól, ne vegyék magukra.
2021. dec. 6. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Most égett be Karácsony haverjával egyetemben!

Városháza mutyiban elkezdet Fideszezni, miközben a három jómadár eltűnt mint szamár a ködben és még a bizottsági idézéseket sem veszik át!


Vajon miért? Biztos mert a MZP konteója látszik igazolódni, hogy a fidesz akarta megszerezni a városházát orosz ügynökökön keresztül. Haha


Gyurcsányi szófordulattal élve: lószrt mama!!!

2021. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

Már nem.

A Mihzánk több esélye van kétharmadra.

2021. dec. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Bocsi, megkérdezhetem, hol kampányol? Hol látható? Én konkrétan egyetlen egyszer nem láttam, és hallottam felőle, mióta lement az előválasztás.
2021. dec. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!