Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter meggondolatlan...

Márki-Zay Péter meggondolatlan megnyilatkozásai kb. hány százalékpontos veszteséget okozhattak az ellenzéki összefogás támogatottságának?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 13:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
70%
Minimum 5 százalékot, de lehet 8 is...
2021. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de engem engem megnyert. A kiragadott és kiforgatott 3 másodperces kritizált megszólalásai nem érdekelnek, ennél sokkal fontosabb dolgokat mond.
2021. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
15%

Amennyivel a Szájer el tudott surrani a hátizsákjába csomagolva az ereszen.


Rendelj egy mintát és vesd össze valamelyik korábbi közvélemény kutatással.

2021. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
22%
Nem volt semmi meggondolatlan kijelentése,a legtöbb szavazót nem érdekli mennyit fog fizetni az energiaárakért.
2021. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
14%
Ő legalább elmondja őszintén hogy a szegények még szegényebbek lesznek, de jogállamiságot szeretne bevezetni.
2021. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb meggondolatlan elszólalása lényegében kiragadott mondatokat jelentenek és direkt belemagyarázást a fidesz részéről.
2021. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván azt mindenki tudja hogy az Összefogás győzelme esetén anyagilag nem járunk jobban.
2021. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
48%
Olyan sokat, hogy az eddigi szerény eredményük átment mínuszba.
2021. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
17%
lets go mzp , atomot csak a fránciák tudnak jól üzemelteni
2021. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
63%
Milyen meggondolatlan megnyilatkozásokról beszélsz? Mert az, hogy ad egy másfél órás interjút, amiből aztán az M1 lead 4 szót és körbemagyarázzák 10 percben a "szakértők" nem meggondolatlanság, hanem szövegkörnyezetből kiragadás a média részéről. Én meg szoktam hallgatni a több órás beszédeit, kampányrendezvényeit, a kérdésekre adott válaszait és engem csak egyre inkább meggyőz, mert nagyon jól elmagyarázza hogy mit miért tenne és miért gondolja éppen úgy. Nem a fideszes 1 bites monológokkal kommunikál, hanem értelmes felnőtt módjára kifejti az álláspontját. Szerintem ez meggyőző és nem is nagyon mond olyat ami olyan meggondolatlan lenne, érdemes néha megnézni tőle egy-egy hosszabb videót is a propaganda által kiragadott néhány másodperces részletek helyett.
2021. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!