Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a legelső reakciótok,...

GreatLear kérdése:

Mi volt a legelső reakciótok, amikor meghallottátok az öszödi beszédet?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%

azt hogy: "végre egy gerinces politikus!"


persze a gerinc nélküli patkányok mást hallottak ki belőle...

2021. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Furcsaság, nagyon nagy furcsaság visszaemlékezve, hogy Megyó hogyan lett kigolyózva, hogy ez legyen a vége?
2021. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem sokat jelentett. Gyurcsányt nem azért utáltam, hanem azért, amiket tett és ezt mondjuk el is mondja az őszödi beszédben. A csúti törpe sokkal nagyobb károkat okoz a népnek, mint a félnótás böszme.
2021. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy remek beszéd.
2021. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Semmi. Az viszont furcsa volt, ahogy az m1 meg a többi teljesen kiforgatta.

2006-ban romboló vandálokat is áldozatnak állítják be.

2021. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Pont az mint mikor Orbán Viktor nem mert szembeszálni Putyinnal az Ukrán állampolgárokért most hogy lerohanni készüli őket a szeretett diktátora!!
2021. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként az is csont gáz volt, amikor nyert az MSZP és egy liba hisztizett a telefonba, hogy hogyan fog holnap dolgozni menni...
2021. dec. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
A teljes szöveget hallottam. Egyetértettem vele. A kiforgatott, gusztustalan módon összevágott nem is csodálom, hogy nem tetszett sokaknak. Pont ez volt a zsírdisznó célja.
2021. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Én azt gondoltam hogy végre, valaki, aki szembe mer menni azzal a lefelé vezető úton, amibe eddig vezettek minket, magyarokat. Gyurcsány minden hibája ellenére én tisztelem becsülöm benne, hogy egy ausztriai színvonal irányába akarta vinni Magyarországot, talán ha nem akadályozzák, ma 2021-22-re ott is járnánk. Talán. Soha nem tudjuk meg.
2021. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem értettem, hogy miért háborodik fel mindenki? Először hallottam egy politikust őszintének lenni, bevallotta, hogy hazudtak, nem csináltak semmit. És ő ehhez nem akar asszisztálni. A nép pedig úgy döntött, hogy neki olyan kéne inkább, aki szeretne az ilyesmihez asszisztálni!
2021. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!