Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre szigorítás...

Mikor lesz végre szigorítás és szilveszteri kijárási tilalom bevezetve?

Figyelt kérdés
Ekkora esetszámok nellet nem hiányzik, hogy a fél ország szilveszterezésbe fogjon és széthordja a vírust

2021. dec. 7. 10:50
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Aki olyan felelőtlen, hogy elmegy buliba az meg is érdemli

Anyám sem értem miért fáj az neki,hogy lemondtam ebben a helyzetben a társasági életről a buliról és felelősségteljesen otthon ülök homeofficeban szinte csak online és telefonos kapcsolattartással.

Azóta amúgy az időm is több, kipihentebb is vagyok és végre volt időm bepótolni egy csomó sorozatot amire nem volt időm

2021. dec. 7. 11:03
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

#9


Nem járok buliba, nem is fogok menni; max koncertre, ahol szintén normálisabbak vannak, én maradok visszafogott. :) Gondolom irónia volt, mert múzeumban ilyen nem lehetne.

2021. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
11) Én voltam Brazíliába fenruárban,ott nem fertözöttedtem meg, többször is hajnalig tartó bulikban, rá egy hónapra amikor már vsizajöttem és már hetek óta gyakorlatilag otthon gubbasztottam, akkor meg sikerült megfertözni maga, szóval nincsen semmi logika ebben hogy ne bulizz, hanme mardj ottjon. A virus nem úgy terejd ahogy egyeske kigoondoljak
2021. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Ó a sorozatok..! akkor nézd a tévét és hagyd békén a többieket akik valódi életet szeretnének élni.úgyis elkapod a vírust,ha nem most akkor tíz év múlva.bár ez neked magas ezért nem is magyarázom bővebben.
2021. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Remélem soha, aki akar tud oltatni, aki meg nem akar az vállalja a veszélyt, vagy otthon amrad szépen.
2021. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%

#8 te valami világvégi, elszigetelt faluban élsz? Mert a városokban szórakozóhelyekre járnak a fiatalok Szilveszterezni.

És ez idén is így lesz, kijárási tilalmat biztosan nem fognak bevezetni arra a napra. (én pont nem fogok menni sehova, de ez ilyen szempontból most irreleváns és lényegtelen.)

2021. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg a kérdező direkt hergeli a népet és láthatóan könnyű dolga van.


Én a tüzijátékot tiltanám csak be. Fölösleges pénzszórás, nem is valami nagy szám és sok állat balesetet is szenved miatta. Csinálnának helyette inkább lézer showt, ha már költeni akarják a pénzt.

2021. dec. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
3%
Nekem elég, ha nem lehet közterületen tűzijátékozni, tavaly olyan jó nyugis volt végre a lakótelep.
2021. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Scream85 ***** válasza:
33%

Mi itt falun tavaly is magasról tettünk a kijárási tilalomra :)

Ugyanolyan mozgás volt kint mint előző éveken....nem ellenőrizte senki.

Tűzijátékozás is ugyanúgy volt és lesz is mint előző éveken.

Sőt mivel szerencsére év közben is engedélyezett a dolog (CSAK magánterületen), így mi nem csak szilveszterkor lőjük :)


Amúgy meg aki a pénz oldaláról közelíti meg a dolgot, azoknak azt üzenem, hogy ne túrkáljunk más pénztárcájában, had költse mindenki arra a pénzét amire szeretné....én keresem meg/spórolom meg a rá valót, nem több 10 vagy 100ezreket szórunk rá, nem megy az életminőségünk rovására.


Aki pedig kutyás oldalról háborog, engem meg addig nem fog érdekelni hogy hat a kutyájára a tűzijáték, amíg ő sem tudja telken belül tartani a kutyáját.

2021. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
31%
Te annyit lősz fel amennyit akarsz, az engem nem zavr, inkább az amikor az adómat költik erre... Mondjuk lehet hogy azért nem tudja a telken tartani mert a retardált szomszédja tüzijátékozik...:D
2021. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!