Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre szigorítás...

Mikor lesz végre szigorítás és szilveszteri kijárási tilalom bevezetve?

Figyelt kérdés
Ekkora esetszámok nellet nem hiányzik, hogy a fél ország szilveszterezésbe fogjon és széthordja a vírust

2021. dec. 7. 10:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van kutyám, de mikor nem volt, akkor sem szerettem a szilveszter éjszakai tűzijátékot, volt emiatt erkélytűz, mert eltévedt egy rakéta, amikor ismerősökkel volt szilveszteri buli közösségi házban, vagy éjfél előtt hazamentem, vagy megvártam, míg már nem rakétáznak, lakótelepen én nem érzem biztonságosnak. Kertvárosban, falun lehet, hogy más, arról nincs tapasztalatom, de lakótelepen nincs meg a szükséges biztonságos távolság, a petárda évek óta tiltott, mégis használják, nem is látványos a tűzijáték, mert perceken belül füstfelhőbe borul minden, annyian rakétáznak egyszerre, és pont az nem látszik, aminek kellene, és vannak olyan defektesek, akik erkélyről lövik fel.
2021. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%
Hova akarsz mostmár kijárási tilalmat? Mennek lefelé az esetszámok. Gyengül a hullám. Innentől legyél okos, kerüld a tömeget, a tömegközlekedést, vásárolj zárás előtt vagy nyitás után amikor kevesen vannak, ne érintkezz és moss kezet gyakran aztán nem lesz bajod.
2021. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Értünk ne aggódj kérdező! Mi tisztában vagyunk azzal,hogy mi az a szilveszter. Te pedig nyugodtan ülj tovább szkafanderben a szobádban,és nézd tovább a maricsujt.

Amúgy én a helyedben telefont sem használnék. Tudod,úgy is terjedhet a covid🙄

2021. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Scream85 ***** válasza:
40%

#20


Nem a mi évente 2-3 alkalommal rendezett tűzijátékunk miatt van kint az illetők kutyája 365napból közel fele alkalommal.

Aztán amikor hajnalban megyünk a buszra vagy késő este haza akkor meg minden zugnál vagy bokornál azon paráznak az emberek hogy vajon hol ront ránk a kutya.

Volt már szólva a tulajnak szépen is, bejelentés alapján büntetést is kapott, mégsem történt változás.

2021. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
39%
Elég megkeseredett antiszociális lehetsz :) Értünk ne aggódj, te nyugodtan kuksolj otthon, nézd végig a világ összes sorozatát, és hidd azt, hogy te hajjde felelősen viselkedsz. Közben csak simán lusta vagy :)
2021. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%
Ha már eltértetek a témától, én mindig jót nevetek azokon, és csak lenézően tudom ezeket az egyszerű lényeket megítélni, akiknek a szóraozás netovábbja a tűzíjáték. Szerintem rettentő primitív, ahogy a gagyi szarjaikat durrogtatják a kertjükben. :D
2021. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
26 teljesen egyetértek. Retardált az aki tűzijátékozik, még retardáltabb az aki felháborodna azon ha tilos lenne a tűzijáték.
2021. dec. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Akinek nem tetszik valaki, az nyugodtan bezárkózhat otthon. Mindenki jobban jár.
2021. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Nincsenek barátaid, és mindenki utál, hogy otthon akarsz dögleni szilveszterkor?
2021. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!