Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért erőlteti a hazai...

Orbán miért erőlteti a hazai vakcinagyárat a klón bóvli kínai és orosz oltással? így is alig megy valaki oltakozni, mit hisz? Ha csak magyar lesz és nyugati nem, aki nyugatit kapott és abban hisz felveszi majd a magyar mutyis cuccot?

Figyelt kérdés
ami csak azért lesz hogy orbán lopjon mint a kínai meg orosz vakcinálval ami a kutyának se kellett.
2021. dec. 7. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%

A magyar populációban pont az orosz bizonyult a leghatékonyabbnak, csak úgy mondom.


De a kínai is megverte a Pfizert halálozás megelőzésben a 45-54 éves korosztályban:


[link]

2021. dec. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Én Szputnyikot kaptam. Szerintem k*rva jó cucc, 3 napig másnapos voltam tőle, alighanem vodkát nyomtak belém.
2021. dec. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg pénz megy el gyógyszerekre, vakcinákra, most dobtak ki kétszázezer Szputnyikot, ami kóstált vagy hatszázmillió Forintot, ráadásul valutáért vettük, így jogos egy magyar gyár létesítése, már előbb kellett volna.

Természetesen minden gyógyszer eléri azt a minőséget, amit kell, a magyar gyárak nem rosszak és magyar cégek keresnek majd az üzleten, lehet, hogy a Mészáros új érdekeltsége lesz majd, esetleg részben, mert ebből aligha marad ki.

Én nem bánom, mindenféle ragályos betegség van már a világban, amelyekből könnyen lehet járvány, Aids, ebola,Sars, Mers, Rota vírus, aztán a gyermekbetegségek elleni, vagy a tetanusz oltás és borítékolhatóan lesznek egyre újabbak is, már csak az influenzára is megérné csinálni egyet.

Szerintem a Covid oltás sem lehet örökkre ingyenes, öt-hatezer forintért sokan beadatnák fél évente, mert minek pocsékolni a TB erőforrásait?

Aki meg nem kéri, az mehet a Kóbor után, ő is vírustagadó, vagy inkább oltásellenes volt, de mint már tudjuk, kár volt neki szegénynek nem beadatni az oltást és nagyjából így jár minden nap két-háromszáz ember, ami lehet még több is, de hát más kárán tanul az okos.

Ott volt a most kidobott kétszázezer vakcina, tök ingyen, de nem kellett, hát akkor mit lehet tenni, Isten nyugosztalja őket, oszt' annyi, az élet megy tovább - immár nélkülük.

2021. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte erre van igény.
2021. dec. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Ismerve a Fideszt, nem véletlen a beruházás, és nem puszira fognak ott vakcinát gyártani, így vagy úgy, de bele lesz erőltetve az emberekbe.
2021. dec. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lenne igény!

Ha nem akarsz járványos betegséget elkapni, akkor be kell ellene oltatnod magad.

Amikor Arikába mentem, akkor másfél tucat oltást adattam be magamnak, erre a migránsok özönlenek Európába mindenféle korlát nélkül, ami egy csomó járványos betegséget hozhat a jövőben.

A Covid is a világ másik végén fejlődött ki, de mivel milliók utazgatnak nap mint nap, gyorsan eljutott mindenhová a kór. Ezen kívül is van egy tucat járvány a világban, roppant veszélyes az életmódunk, amiről nem hajlandóak az emberek lemondani, inkább tüntetnek, meg törnek-zúznak, holott csak az egészségüket próbálják megvédeni.

Akik nem akarják ezt, azokat szerintem hagyni kellene, akik meg igénylik a betegségek elleni védőoltásokat, azokat meg el kell gyorsan látni olcsó és jó vakcinákkal, aztán legyen, aminek lennie kell, de a járványok ezentúl életünk mindennapi részei lesznek.

Influenza, ebola, Sars, Mers, Rota, HIV, Covid, stb... nem beszélve a nyakra-főre kialakuló szuperbaktériumokról, vagy a világ más részein honos fertőző betegségekről, a leprától kezdve a sárgalázig, beleértve a pestist is, amely szintén mindig megjelenik évente, nagyon is fontos egy megelőző védekezésre felkészülni.

Túl sokan vagyunk már a bolygón és felelőtlen az életmódunk, túl nagy a szabadság, a jövés-menés és ennek megvan az ára.

2021. dec. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Naiv vagy. Azert erolteti, mert ku*va sokat lehet ebbol (is) lopni.
2021. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Mert legkésőbb választások után mindenkinek kötelező lesz 3-4 havonta megmérgeztetni magát. Egyébként pont a kínai és az orosz vakcinák a legkevésbé veszélyesek, hatékonynak meg egyik se hatékony.
2021. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Csodálkozok is, hogy ilyen késön jutott eszükbe, hogy ebböl még ki lehet szedni pár milliádrot. Aztán bövítésre majd még párat, meg fejlesztésre is párat. Aztán közben meg majd adják-veszik ahonnan megintcsak csöpögnek a milliárdok. Állami megrendelések feleslegesen mint a madárinfluenzás idöszakban, az is kukában landolt.

Kíváncsi vagyok, ha lesz saját fecskendögyárunk, akkor megtámogatják-e majd a tücsere programot a narkósoknak, hogy ezzel is támogassák a betegségek terjedésének megfékezését.

2021. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8


“ Mert legkésőbb választások után mindenkinek kötelező lesz 3-4 havonta megmérgeztetni magát. Egyébként pont a kínai és az orosz vakcinák a legkevésbé veszélyesek, hatékonynak meg egyik se hatékony.”



Ezt miből számoltad ki?

2021. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!