Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik habzó szájjal...

Azok akik habzó szájjal követelik a mcskoSorbánék elszámoltatását, Cseh Katka milliárdos pályázati csalása, és a fővárosi ingatlan mutyi után még mindig hisznek abban hogy lehet más a politika?

Figyelt kérdés
És ugye még nincsenek is igazán hatalmon...
2021. dec. 9. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Csekk Nyomdász Katkának a hangja mindig is gyanúsan remegett, most már értem, miért...
2021. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 hypno ***** válasza:
76%

Cseh Katka milliárdos pályázati csalása, és a fővárosi ingatlan mutyi egyelőre sima goebbelsi propaganda.


Egy olyan csürhe ne maradjon, ahol az Igazságügyi Minisztériumban külön államtitkára van a megvesztegetési pénzeknek, és nem mellékesen ő a felelős az állampártnak nem tetszők lehallgatásáért is.


Nem is értem miért nem nevezik át annak az Igazságügyi Minisztériumot ami.

Korrupciós Minisztériumnak.

2021. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2


Olyan annyira propaganda, hogy már a rendőrség és az EU hatósága is nyomoz az ügyben. De ez egy cseppet se zavarjon!

2021. dec. 9. 08:36
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen, mert az origos propagandisták bejelentést tettek és hivatalból kötelesek kivizsgálni :DD Cseh esetében történt ez.


Ha besétálok a rendőrségre és bejelentem, hogy te a gyerekedet molesztálod, akkor utána ér nagy hangon terjesztenem, hogy Kovács Józsival szemben pedofília miatt folyik vizsgálat?

2021. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%
4: hát ennél kicsit több dolog derült már ki...
2021. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Kezdem unni, hogy ebben az országban a rendszerváltás óta csak a fidesz lopott, az ellenzék tiszta mint a szűz hó, lopást feltételezni róluk hazugság, meg propaganda.

Ezt senki nem hiszi el, hiába nyomatjátok orrba-szájba kedves tisztavérű elit demokraták.

2021. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

5, igen, mi az a kicsit több? Mert Google a barátom és a "cseh katalin nyomozás" kifejezésre csak egy csupa szeptember eleji cikk jön arról, hogy vizsgálatot KEZDEMÉNYEZETT a NAV meg az OLAF, ami ugyanaz, amiről én beszéltem.


Az Origo hazudozói megírták egy névtelen cikkben a semmit, aztán erre a cikkre hivatkozva az Origo alkalmazottja magánemberként bejelentést tett a GVH-nál :D


[link]


Feltételezem a NAV meg a többi ugyanez pepitában.


De mi sem természetesebb annál, hogy kizárólag a választások után, a nyári uborkaszezonban lehet arra számítani, hogy bejelentsék, hogy igazából semmit se találtak és megszüntették a vizsgálódást.

2021. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
6-os pont ezt akartam írni. Igazad van.
2021. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Akit elkezdenek vizsgálni a hatóságok baloldalon, azért nehogy már feloldozást kapjanak, mert a Fidesz van hatalmon.
2021. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
Az ellenzék ezekszerint szabad lophat csalhat mert úgy is azt mondják, hogy lejáratókampány zajlik ellenük. Vicces.
2021. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!