Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány, hogy értette, hogy...

Gyurcsány, hogy értette, hogy hazudtak, bízott benne, hogy rendbe jön minden mielőtt kiderülne, és akkor már nembaj, mert jó vége lett volna mindennek, és akkor már nem baj?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 05:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
10! Tudod vagyunk sokan, akik jobban éltek akkoriban -nyilván relatíve az akkori viszonyokhoz képest- mint manapság! Én szívesen visszamennék a 2010 előtti világba, én pont akkor estem ki sajnos a munkaerő piacra, mikor Orbánkáék szarrá adóztatták a pályakezdőket, nem fogom nekik elfelejteni. Igenis én jobban jártam volna, ha marad a Gyurcsány-Bajnai korszak adó és munkapolitikája.
2021. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pedig mennyivel jobb lett volna, ha akkor esel a munkaerőpiacra...🤣
2021. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
12! Nekem igen, hiszed vagy sem, de egy gazdasági világválság közepén, amikor mindenki egyformán adózik, és eltörölték a fiatalokat támogató kedvezményeket, nos igen jobb lett volna, próbáltál volna meg te nulla szakmai tapasztalattal 2011-ben munkát keresni. Aztán mikor találtam volt alkalmam összehasonlítani, hogy mennyivel többet kaptam volna a 2010-előtti adózással.
2021. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#10 Na látod? Ebből jön a frusztrációtok. Szájer is teljesen felszabadult mióta climbing outolt.

Nem szabad elfojtani a belső érzéseiteket, mert csak a frusztráció lesz az eredménye! Öleld magadhoz rendesen lenin, és kádár szellemét! És ha te is olyan vagy mint szájer, engedd ki! Coming outolj!

Így megszűnhet rettegésed a migráncsoktól, sorostól, lmbtq-tól, norvégoktól,a pápától,a zeu-tól, és a többi démonodtól!

2021. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ember, neked orvos kéne.
2021. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kinek jóbarát?


Ja vagy nékem?

2021. dec. 11. 15:37
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
Az előzőnek.
2021. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!