Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom Varga Judit és...

Hol találom Varga Judit és Orbán Viktor nyilatkozatát a Völner botrányról?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy baloldali lennék? Kikérem magamnak.

Miért ne lehetne iránymutatást és véleményt kérnem jobboldaliként az ország aktuális vezetőitől?


Mondjuk ha törlik a válaszodat a vagy infantilis, vagy szándékosan gyűlölködő névtorzításaid miatt, ez a kommentem értelmét veszti :-)


Ne terelj, gyenge kísérlet volt. Ha kíváncsi van más ügyekre, írj ki kérdést azokról, amik téged érdekelnek. Szeretném eldönteni én magam, magyar jobboldali szavazópolgárként, hogy mire vagyok éppen kíváncsi.

2021. dec. 10. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem adtak ki ilyet, nincs is rá szükség. Az illető távozott a kormányból, innentől az igazságszolgáltatásnál pattog a labda, a kormánynak ehhez már nincs köze.
2021. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

#2


Értelmezési gondjaid vannak, kiadta a Fidesz a közleményt, lemondatták és megszavazzák a mentelmi jogának elvételét.


És egyértelmű, hogy agymosott balos birkuci vagy különben nem ilyen kérdést írnál ki hanem Cseh Atka, Drogos Csaba, Adócsaló Csacsika, és hasonlókról érdeklődnél.

2021. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A Századvéd most méri a tábor hozzáállását az ügyhöz. Majd az eredmény fényében lesz véleményük.
2021. dec. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!