Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy szerintetek is azért dobta be a kormány a "gyermekvédelmi" valójában nyíltan LMBTQI-ellenes népszavazást, hogy elterelje a komolyabb és alulról jövő ügyekről való népszavazási kezdeményezéseket?

Figyelt kérdés
Íme a cikk ami ezzel foglalkozik: [link]

#környezetvédelem #gyermekvédelem #népszavazás #Kékzöldinfrastruktúra #Kiemeltberuházások
2021. dec. 12. 13:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%

Ez az "ELTE hallgató" nevű pojáca kérdése, minden válsazában leírja, hogy humánökológiát tanult, meg Lengyelorszából származik :DD


Mi van, ennyire fáj a népszavazás? Még eredmény sincs, de már ennyire rettegtek, hogy a gyermemegrontó, beteges törekvéseitekkel szemben állást foglal majd a nép?

Szerintem inkáb örüljetek, lehetnek még olyan idők, amikor ilyenekról nem népszavazgatunk, hanem szépen megfogunk benneteket és elvezetünk egy csendes és zárt helyre. És ezt nem azért fogjuk tenni mert melegek vagytok, hanem azért, mert közveszélyesek.

2021. dec. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es és ha az vagyok? Egyébként ennyire inspirálódtál Csecsenföldi melegek deportálásából és szisztematikus kivégzéséből? Nem is tudtam, hogy ennyire " jó ötletet" adott a magyaroknak Csecsenföld... bravo ... mi jön még? Egyszer egy újságírást tanító tanárom azt mondta mikor elmondta, hogy pl 80-as évek 90-es évek évforduláján Svédországban látta, hogy minden akadálymentesítve volt, hogy ott toleránsak a mozgáskorlátozottakkal, itt Magyarországon eltűrik, Kaukázusban meg agyonverik... szóval majd ha a meleg téma lekerül akkor majd az következik, hogy a drága jó mozgáskorlátozott már idős nyugdíjas édesanyámat, meg más állam pénzén tengődő értelmileg sérült egyedeket fogtok eutanáziálni? Egyébként szégyelld magad, tudod mi LMBTQI emberek, ugyanúgy adót fizetünk, most mondhatnám azt, bár még a tudományos konszenzus pszichológia és pszichiátriai szakma körében is kialakult egy közös álláspont, hogy ez nem betegség, de ha a magyar állam felrúgná ezt is, akkor én nyugodtan kérhetnék melegségemre táppénzt, aztán nem fizetnék adót sem, aztán szépen összeomlana az állam, pedig a melegek is dolgoznak... vannak köztük orvosok, egyetemi tanárok, buszsofőrök, víz-gáz vezeték szerelők... lehet pont az egyik nálad szereli a csövet...
2021. dec. 16. 09:24
 13/20 A kérdező kommentje:
Ja tényleg 11-eske én vagyok maga a közveszély, pl bábukat dobok le egy felüljáróból szabadidőmbe egy forgalmas autópályára, vagy mire gondoltál vagy szándékosan átrohanok az Andrássyn Piroson... tudod eléggé szabálykövető és lelkiismeretes ember vagyok, ugyanakkor ha valami bullshit dolgokat tapasztalok, akkor előjön a szabadság íránti vágyam.. tudod ez a lengyelségemből fakad, ott aztán voltak rendszeres ellenzéki megmozdulások és szervezkedések míg te vagy a szüleid, esetleg nagyszüleid generációja élvezte a Kádár-rendszer által biztosított korlátozott fogyasztói társadalmi dolgokat, tudod lehet ezért van igényem arra, hogy komolyabban vegyem a politikát, és mondjuk ilyen buta uszító népszavazási kérdések helyett, mondjuk azon gondolkodjak, hogyan lehetne bio agrárgazdálkodást folytatni a javarészt kíváló földekkel rendelkező Magyarországon, vagy hogy hogyan lehetne új alkotmányt csinálni, pl mondjuk 1997-es lengyel alkotmány esetében nem úgy volt ám, hogy a parlament 2/3 többséggel ezt jóváhagyta aztán utánunk a vízözön, hanem ott volt népszavazás is, egyébként ha Sólyom Lászlónak adott volna esélyt a Fidesz úgy 2010-ben, és mondjuk akkor került volna elő ez a törvényjavaslat, vagy népszavazási téma, hát valószínűleg kiosztotta volna a FIDESZ-t, alkotmány jogászként...
2021. dec. 16. 09:35
 14/20 A kérdező kommentje:
Egyébként 11-eske mit gondolsz arról, hogy a már veterán varsói felkelők akik 44-es varsói felkelés részt vettek többször kinyilatkozták az itteni lengyel homofób kormányzattal szemben, hogy ők az LMBTQI emberek szabadságáért is harcoltak anno.... és hogy voltak köztük melegek is..
2021. dec. 16. 09:59
 15/20 anonim ***** válasza:
Az interszex, transz és queer emberekért is? :DD Azt se tudták még akkor, hogy mi az :DDD Nem tudom mit szívsz az egyetemen de adjnál már nekem is :D
2021. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a hermafrodita kifejezést kire használták az ókori görögök?
2021. dec. 17. 17:09
 17/20 A kérdező kommentje:
Na nem válaszolsz?
2021. dec. 18. 12:32
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Nyilvánvaló, hogy kampánycélokból dobták be...Ettől még a probléma nem kevésbé valós.

Nem kell fideszesnek lenni ahhoz, hogy az ember lássa, milyen véleményterror tombol nyugaton, és hogy az érzéknyítés címén végzett emberkísérlet nagyon is valós.

Azon külön röhögnöm kell, hogy az ilyen kérdező félékről is egyből kiderül, hogy valami aktivista melegecske. :) Lehet leszavazni, én meg majd a népszavazáson fogom ezt megtenni.

2021. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezö már mindenkinek elege van a melegekböl senkit nem érdekelnek olyan mint a covid.Lehet tolni egy ideig de egyszer majd rá unak utána meg eltünik örökre.
2021. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Na most már ha a kérdező ezerszer feltette a kérdést és kimerítettük ezt a témát, akkor beszélhetünk a hüvely és pénisz gombáról.
2021. dec. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!