Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Miért hibás a...

Ellenzékiek! Miért hibás a kormány,ha nektek nem jött be az élet? Ti mit tetettek annak érdekében hogy jobban éljetek? Tanultatok piacképes szakmát vagy van e felsővégzetségetek? Ha ezekre nem a válasz,akkor mégis mit akartok az élettől?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szétlopnak mindent meg a mutyi és akkor a korrupcióról még nem is beszéltem.
2021. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Jezus szavai: „Atyám, bocsáss meg nekik, mert nem tudják, mit cselekszenek”
2021. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

Én azt tapasztalom,hogy sok ember, független a politikától, érettségivel akart betölteni diplomás állás.

Azaz nettó 400 havonta,meg flexi munkaidő,home office....stb

Vagyis, a 0-ra akar valamit.


Érettségi az nem szakképesítés.

És ezek az emberek felháborodnak, amikor csak egy gyárba vagy egy kiskereskedelmi multihoz tudnak elmenni dolgozni.

2021. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bárki lesz kormányon még nem fogunk annyit keresni mint nyugaton,sajnos.
2021. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

Klárika és az Összefogás elhozza a európai minimálbért és az európai nyugdíjakat! 500 ezer forint lesz, az árak pedig csökkenek, hiszen ez így működik!


Lesz mellette alapjövedelem is, dolgoznunk se kell (azt nem is szeretünk, ezért hisszük el ezeket a hazugságokat) , várjuk majd a 12 hónapos munkanélküli segélyt!


A régi új baloldal elhozza nekünk újra a 2010 előtti megszorításokat, hip hip hurrá!!!

2021. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A csóró falusi közmunkások 95%-a fideszes...akkor nekik bejött az élet?
2021. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiket is lehet riogatni rezsicsökkentés eltőrlésével? Minden 2. MZP-s rinyáló, hazug kérdés ilyen. Nyilván ők is krvara sikeres fideszesek.
2021. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Azért hibás mert ellopja a pénzem több mint felét. És mire költi? Legfőképp a haverjaikra, mert az utak szarok, az egészségügy is szar, és a közoktatás is.


De nem lehet azt mondani, hogy nem akarok fizetni ilyenekért, mert akkor erőszakkal elveszik.


Egyébként a fideszesek azok akik általában gyári munkás szintig viszik élve egyik napról a másikra, ezért is lehet őket ilyen rezsicsökkentés szerű dolgokkal megfogni. Ők azok akiknek bejött az élet? :)

Mert akkor én tök szerencsés vagyok a nem bejött életemmel 😆

2021. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Na jövőre akkor majd dupla annyit fogsz kapni mert azok majd nem lopják el.
2021. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Nekem nem az életszínvonalammal van bajom, hanem pl. a demokrácia-indexünkkel, szóval akkor mégiscsak a kormány a hibás, nem? :)
2021. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!