Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért írnak ki...

A Fideszesek miért írnak ki félóránként egy kérdést Márki-Zay Péterről?

Figyelt kérdés

Engem érdekel a téma, de ez már kezd unalmas lenni. Lehet, hogy átvették a kormánymédia szerepét és azt hiszik, hogy ha 100-szor elmondanak valamit, az igazzá válik? Felfogjuk a véleményüket akkor is, ha egyszer mondják el.

Vagy lehet, hogy ennyire félnek tőle? Logikusan belegondolva, ha valakit esélytelennek tartok, azzal nem foglalkozom ennyit.



2021. dec. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
3%

,,Ezzel épp, hogy a saját szavazóikat nézik hülyének"

Mondja ezt MZP aki semmit se képvisel csak hülyít mindenkit.

2021. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
17%

#20

Érdekes ha Toroczkai mondja ugyanezt a cigányokról az titeket nem érdekel, rasszista és kész.

2021. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

#21: Hogy nem azt képviseli ami neked tetszik az egy dolog, de hogy semmit nem képviselne az megint egy hazugság.

Ha MZP nem mondaná ezt, akkor is könnyen belátható lenne. Ha engem ilyen hülyeségekkel próbálna manipulálni az ellenzék, akkor a Kutyapártra szavaznék, vagy inkább el se mennék. Elvárom, hogy ne óvodásként tekintsen rám egyik párt sem, aki erre nem képes, az számomra hiteltelen. Az értelmesebb Fideszesek nem is értem, hogy hogy viselik el ezt a sok sületlenséget. És még MZP-t vádolják azzal, hogy sértegeti az embereket, amikor a Fidesz csinál belőlük teljesen hülyét. Igaz, hogy nem mondják ki nyíltan, de úgy kezeli az embereket, mintha azok szellemileg visszamaradottak lennének. Ha ezt nem veszed észre akkor vagy elfogult vagy, vagy te is a Fidesz hülyítésének célközönségéhez tartozol.

2021. dec. 13. 13:08
 24/56 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező ha nem tűnt volna fel, hogy MZP a miszterelnökjelötetek. Őt toltátok előre. Mégis kiről kérdeznénk? Amúgy a témát ő adja elénk. Szinte minden nap mond valami vállalatlant.
2021. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
10%
Még Gyurcsány is MZP-vel foglalkozik állandóan, biztos őt is megvette a Fidesz!
2021. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

#24: Orbán meg a ti jelöltetek, mégse foglalkozunk vele ennyit. Pedig lenne bőven mibe belekötni.

Elmondtátok egyszer, kétszer, tízszer, hogy mint gondoltok MZP-ről, kaptatok rá választ, de nektek ez nem elég, újra és újra meg kell kérdeznetek ugyanazt. Nyilvánvaló, hogy nem is a válaszra vagytok kíváncsiak, csak provokálni akartok.

2021. dec. 13. 13:12
 27/56 anonim ***** válasza:
0%

,,Hogy nem azt képviseli ami neked tetszik az egy dolog, de hogy semmit nem képviselne az megint egy hazugság"

Nem hazugság, te hazudsz ugyanis aki egyik nap keresztény jobboldali, következő nap meg baloldali politikát szorgalmaz, arról ki lehet jelenteni hogy semmit se képvisel. Kb Jákobpeti 2.0

,,Ha ezt nem veszed észre akkor vagy elfogult vagy, vagy te is a Fidesz hülyítésének célközönségéhez tartozol."

Csodálatosan beárazza az mzp szekta színvonalát az hogy szerintetek nem létezik autonóm vélemény. Semmivel sem vagytok jobbak mint a Fideszesek.

2021. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

"Nem hazugság, te hazudsz ugyanis aki egyik nap keresztény jobboldali, következő nap meg baloldali politikát szorgalmaz, arról ki lehet jelenteni hogy semmit se képvisel"


Nem tudom mivel képvisel MZP baloldali politikát, ellenben például a Fidesz kommunista rezsicsökkentésével és benzinárszabályozásaval.

Másrészt MZP mellett baloldali pártok és baloldali szavazók is vannak, őket is figyelembe kell vennie. Bár tudom, hogy a kompromisszumkészség a Fidesz részéről ismeretlen fogalom.

2021. dec. 13. 17:21
 29/56 anonim ***** válasza:
40%

,,Nem tudom mivel képvisel MZP baloldali politikát"

Azzal hogy azt mondta a Dobrevvel folytatott vitáján azt mondta Magyarországnak baloldali politikára van szüksége. Mellesleg miféle keresztény ember fogadja el a Momentum támogatását?

,,ellenben például a Fidesz kommunista rezsicsökkentésével és benzinárszabályozásaval.


Másrészt MZP mellett baloldali pártok és baloldali szavazók is vannak, őket is figyelembe kell vennie. Bár tudom, hogy a kompromisszumkészség a Fidesz részéről ismeretlen fogalom."

Szóval ha Márkizaj hülyeséget beszél arra örökké az lesz a válaszotok hogy FiDEsZ Fidesz Fidesz Fidesz, Fidesz...

Hát jó, ezzel megint azt igazolod hogy semmivel sem vagytok különbek mint a Fideszesek akik mindenre Gyurcsányoznak.

2021. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a Zorbán?
2021. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!