Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter valamiféle...

Márki-Zay Péter valamiféle személyiségzavarban szenvedne?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, az előválasztáson részt vettem, Rá is szavaztam, kampányrendezvényre is ellátogattam, őt véltem a lehető legjobb jelöltnek.

Azóta is nyomon követem a (most már) miniszter-jelöltként folytatott tevékenységét, érdekel, hogyan látja az aktuálpolitikai kérdéseket, azokra milyen megoldásokkal reagálna,stb., de egyre inkább azt érzem, hogy valami nem teljesen tiszta a személyiségében. Imád szerepelni, magát hallgatni, némely megnyilvánulása kritkán aluli, stb. Valahogy nem érzem teljesen beszámíthatónak.

Mások is vélnek felfedezni hasonló személyiségvonásokat vagy csak én gondolom rosszul? Köszi, ha reagálsz!


2021. dec. 13. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Mint Gyurcsány és a többi is.

Nem véletlenül választják ki a pszichopatákat, mert

nekik pontosan az ilyen érzéketlen, gátlástalan

gazemberekre van szükségük.

2021. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Igen, elég narcisztikus és zavaros, a tekintete is az.
2021. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki politikusnak megy, az eleve nem normális, manipulálni akarja a többi embert, sokuknak sikerül is.
2021. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orbán nem?
2021. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

> Imád szerepelni, magát hallgatni, némely megnyilvánulása kritkán aluli, stb.


Ennél több kéne, az ötletei továbbra is jók. "Imád szerepelni" ez azt jelenti, hogy nem kéne folyamatosan kamerával venni, hogy mit csinál vagy mond és nyilvánosságra hozni? Mindezt úgy, hogy amit felvesznek, az ott marad, nem tűnik el?

2021. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gátlástalanul hazudik Mzp, a migránsok betelepítésről és az ország helyzetéről is…
2021. dec. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!