Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes Gattyán Györgyre...

Érdemes Gattyán Györgyre szavazni, ő lenne a harmadik út?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a Fideszre biztos nem.. de ez a Gyurcsány féle összefogás sem tetszik... viszont meglepően ez a Gattyán tényleg normálisnak tűnik egyenlőre....
2021. dec. 14. 18:50
 1/10 hypno ***** válasza:
81%
Ha a fidesz nem kezd lejárató kampányt ellene, akkor vagy az ő emberük, vagy esélytelen.
2021. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Az látszik, hogy a moslék be van tőle tojva. Tehát van esélye.
2021. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Dehogy van esélye. Bár bejutni a parlamentbe, 5 %-kal, arra talán... majd kiderül. Persze hogy a moslék be van tojva. Mert nem csak A (Fidesz) vagy B (moslék) választás lesz. Aki a Fidesszel elégedetlen, annak most lesz A vagy B alternatívája (ill. több is, mert ott a Mi Hazánk, és a Kutyák). Ami egy tök legitim dolog. Bocsi, de MZP egy fogalmatlan amerikai messziről jött valaki. Nem szimpatikus már maga a személyisége sem. Első benyomás. Az a stílus. Az nagyon sokat elárul. Gattyán egy visszafogott gazdag üzletember. Attól én még nem fogok rá szavazni. MZP-re meg tuti nem, jesszus, az az ember... :o


Szerintem legitim dolog hogy ne csak az összefosásra lehessen szavazni annak, akinek a Fidesz nem jön be. Miért ne lenne legitim?


Én a Fidesznek szurkolok amúgy. És szerintem Gattyánt is ők küldték a ringbe, de nem érdekel.

2021. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy érdemes, a Fidesz áll mögötte. Majd nézzétek meg, hogy nem lesz ellene semmi lejárató kampány.


Próbálják megosztani az ellenzéki szavazókat azok a szaréletűek, mert be vannak szarva MZPtől

2021. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4- ki van beszarva MZP-től? ne röhögtess már!
2021. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 hypno ***** válasza:

#5


Aki fikázza ahol bírja. Az van beszarva.

Aki Viktornak nem ellenfél, azt még véletlenül sem veszik szájukra a bértollnokok, kommentelők.


Hol olvastál valami rosszat Gattyánról, vagy Toroczkairól az orbánista lakájmédiában?

2021. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gattyánról fixen nem fog semmi rosszat olvasni a kormány által manipulált médiában, mert csak az ő bábjuk:D Bedobtak mégegy lehetőséget a Fidesz elleneseknek, hogy megosszák MZP támogatóit.
2022. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: persze hogy be vagyunk sza.rva hogy egy ilyen félkegyelmű esetleg miniszterelnök lesz.
2022. jan. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8! nem lesz ! megnyugodhatsz!
2022. jan. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy MZP-a legjobb. Neki van a legtöbb esélye, és a legerősebb is politikailag.
2022. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!