Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem emlékeztet a mai...

Csak engem emlékeztet a mai Magyarország az egykori náci Németországra?

Figyelt kérdés

1. jobboldali vezetés

2. elméletben demokrácia van, csak valahogy mindig a kormánypártiak kerülnek többségbe

3. magukat tartják az árjanépnek, mind a Nyugat mind a Kelet hanyatlik s csak ők a normálisak itt a kettő között

4. van magántulajdon, azonban a picaot úgy alakítják hogy minden az állam vagy a haverok kezébe kerüljön

5. társadalmi csoportok megkülönböztetése

6. fanatikus támogatóik vannak, amolyan inkább a halál mintsem a vezér

7. a fanatikus támogatók ugyanúgy megvetik a másik társadalmi csoportban lévőket mintha nem is emberek lennének

8. a média szintén kormányközeliek tulajdonában van


Csak szerintem erős a hasonlóság?

Természetesen a baloldal sem jobb, de ez a jobboldal nagyon hasonlít szerintem.



2021. dec. 15. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Nagy a hasonlóság
Kicsit hasonlít rá
Nincs hasonlóság
60 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Javítás:

1. "jobboldali" vezetés, szélbalos (komcsi) tevékenységgel, mint "rezsicsökkentés", állami árszabás, államosítások, stb...

3. A kelet nem hanyatlik az "elvtársak" szerint, csak a nyugat! Persze a magyar egy kiválasztott nép szerintük, de a szovjet, kínai, azeri, kipcsak nép is.

2021. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%

Nem.


Nagyon messze van attól.

2021. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 Nemzeti központi árszabás a náciknál is volt, erre írtam a négyes pontot. Mondjuk Hitler sem mondta a Keletre hogy hanyatlik, csupán annyit hogy rossz, bár az elején még ő is szövetkezett velük (Lengyelország felosztása pl), bár a "hanyatló Nyugat" ellenére szintén vontak be nyugati pénzeket az ország fejlesztésére.
2021. dec. 15. 09:42
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Ki engedte már megint számítógép közelbe a kezeltet?
2021. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
)))
2021. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%

Ez elég izzadtságszagú.

Orbán helyében bajuszt növesztenék.

2021. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Lazy Lover ***** válasza:
68%
Jól látod a dolgokat. [link]
2021. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Olvasva a kérdezőt és a kommenteket, ezek után mit lehetne mondani? Talán azt, hogy ideje lenne valóban megtapasztalni egy 1934-35-ös németországi helyzetet Magyarországon. No meg egy 1953-as magyarországit, mert az ellenzék a mai helyzetet nagyon akkorinak hangoztatja.
2021. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%
#8 Szerintem inkább küldjük őket át a németekhez, ott lassan hasonló lesz a helyzet, mi meg most maradjunk végre ki belőle!
2021. dec. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%
8# Inkább a kérdezőt kellene visszaküldeni a múltba, és akkor nem kérdezne ilyen hülyeségeket:)
2021. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!