Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy átlagos ellenzéki szavazó...

Egy átlagos ellenzéki szavazó mennyire jön zavarba, ha el kell döntenie a saját nemét?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a többségük kiáll a kb 90 féle nemi identitás mellett.

2021. dec. 16. 09:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal könnyebb a balosoknak a 2 tényleges identitásból választaniuk, mint a jobbosoknak a 90 kamu idedntitást gyűlölniük.
2021. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

A nyavaját áll ki. Ha tudnád mennyi jobboldali van közöttünk és nem ilyen látszat jobboldali, hogy pl ír egy meleg ellenes törvényt, majd elmegy meleg orgiára. Ez a fideszes érték, hogy bármit szabad amíg ki nem derül.

Majd utána nyilatkozott a kis Viktor, hogy hát ez nem fér meg az értékrendjükben. Persze, hogy nem, hiszen lebukott. De nem létezik, hogy Szájer szobatársa nem tudott róla, hogy Szájer meleg.

2021. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
2: Bayer mondta, hogy 30 éve tudtak róla
2021. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%
Lehet itt Szájerezni, de attól még sok ellenzéki el lett bizonytalanítva, hogy végül is ők nemileg hová tartoznak. És ez ma a nagybetűs haladás, meg a "több Európa".
2021. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Pont annyira amikor te zavarba jössz azon hogy farhátat, vagy krumplit kérsz-e a szavazadodért.
2021. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem lett elbizonytalanítva, mindenki érzi, tudja, kihez vonzódik.


A különbség, hogy régen aki meleg volt, az arra volt presszúrálva, hogy ezt ne vállalja fel, rejtegesse. Lásd, Szájer, aki színleg házasságban élt, miközben 30 éve meleg volt, de ezt nem vállalhatta fel nyíltan.


Az LMBT azt akarja elérni, hogy ez ne így legyen, hanem hogy pl. Szájer is megjelenhetett volna politikusként a párjával eseményeken, és senki sem nézte volna le ezért.

2021. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem itt néhány ember gondolatmenetét.


Most attól, hogy én nem fogok szavazni a Fideszre jövőre, miért kellene melegnek lennem és miért nem elég az, hogy nem érdekel ki milyen identitású?


De még ha utálnám is a melegeket, ez elég ok lenne arra hogy ne az összefogásra szavazzon az ember? Az a baj velünk magyarokkal, azt nézzük mindig mi legyen az ok egy újabb ku*va anyázásra, ahelyett hogy azt néznénk mi közös. Tudod a pohár félig teli vagy üres...


Szóval attól én még ugyanúgy beteszem barátnőmnek mint eddig, mint férfi az meg, hogy a Petike bi vagy meleg nem fog rosszabb véleményt adni az ellenzékről, mert nem mi 2-en tartozunk bele hanem több ember akinek változó a személyisége és nemi identitása is akármennyire is nehezen fogható fel.

2021. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

kicsit zavarba jövök, mert alapból full hetero vagyok, de bárkit szívesen sggbkrnk egy gumibottal aki ezt megkérdőjelezi,

aki egységesen lmbtq jelzővel illeti az összes ellenzékit.


ja és egyébként ellenzékiként jobbos is vagyok.

de annak megértése, hogy valaki lehet egyszerre ellenzéki és jobboldali is, gondolom meghaladja a krumplibogarak szellemi képességeit.

2021. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Valamiért nem hiszel el, hogy te megkérdezted az ellenzéki szavazók "többségét" és abból szűrted le ezt a nyilvánvalóan hamis következtetést.
2021. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén kérdező, te hány interszexuális embert ismersz? Én közvetlenül egyet, de többet is ismerek, tudod ők azok akik hormonháztartásuk, vagy genetikailag nem nagyon lehet megmondani, hogy ők mik... sőt még a nemi szerveik is sokszor kettősen kevertek, de biztosan sok orvosi könyvet olvastál erről, egyébként kérdező kevésbé finomabb a leves attól, hogy ha mondjuk a szomszédban élő 17 éves fiú Nonbinárisnak tartja magát? Kifog ettől sárgulni a kertedben a fű?
2021. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!