Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek a fideszes...

Egyetértetek a fideszes PestiSrácok internetes oldallal, akik szerint az ellenzéki pártok megadták a "kilővési engedélyt" Márki-Zay Péterre, ezért közölték azt a belső kutatást ahol 14%-al vezet a Fidesz?

Figyelt kérdés
A Pestisrácok szerint Márki-Zay Péter a rontja az ellenzék esélyét, ezért minél gyorsabban meg akarnak szabadulni tőle a pártok.

2021. dec. 17. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Nem értek egyet.
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
A Fidesz adja ki, mit mondjanak, hogy ezzel próbálják elhitelteleníteni a túloldalt. Vili?
2021. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy így lenne, sok ellenzékinek nem szimpatikus Péter, de szerintem jobb nincs nála.
2021. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a Donáth-féle kritika, a Gyurcsány-féle pikírt FB-posztok és most ez a cikk a 444-en egyfajta hullámnak tekinthető, szoktatják a népet a váltáshoz, hogy ne legyen meglepetés, ha bekövetkezik.
2021. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván ez fideszes média, ők nem az Összefogás győzelmére hajtanak.
2021. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Én nem olvastam ezt a cikket, de mostanában én is arra gondoltam, hogy megunták MZP ámokfutását az ellenzéki pártok és lehet még választások előtt leakarják majd cserélni arra hivatkozva, hogy vele nem lehet nyerni.
2021. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nincs olyan politikus egyelőre az Összefogásban aki olyan népszerű lehetne mint Zay, akármilyen hülyeségeket is beszél néha.
2021. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

6

Aki olyan népszerű? Azért egy Dobrev Klára csak ismertebb és népszerűbb, még vidéken is. De mondhatnám például Hiller Istvánt, vagy Jakab Pétert. Feltéve ha csak és kizárólag a népszerűség a szempont.

2021. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ellenzéki kampánystáb rendelte meg ezt a kutatást.

És ha ezt a 444 mondja akkor -legalábbi szerintetek- bizzos igaz.

2021. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

#7

Dobrev, Hiller, Jakab ?

Meg lesz a fidesz kétharmad :))))))))))

2021. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!