Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért mondják,...

A fideszesek miért mondják, hogy a liberális ellenzék nemzet és magyar ellenes? Én ezt tényleg nem látom, tapasztalatom.

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 20:52
1 2 3 4
 21/32 KTP 3.0 ***** válasza:
0%

Elolvastam. Akkor pedig tételesen meg is cafolom őket.

1. Ismered a háttértörténetét? Gyanítom nem. Mert ha ismernéd akkor tudnád hogy azt is mondták hogy nem azzal van a baj hogy élnek cigányok is az országba hanem azzal hogy ők lesznek a többség. Dolgozni nem dolgoznak cserébe lopnak,rabolnak és terrorizálják az őshonos magyar lakosságot. Kicsit elkéne ezen is gondolkodni.

2 Rákosiék és a kommunista vezetők nagyrésze zsidó. Ezen nincs mit vitatkozni ahogy azon se hogy a legbefolyásosabb multik vezetői zsidók. Akik kizsákmányolják az embereket. Ennek a kimondása nem antiszemitizmus hanem a gyerek nevén nevezése. Ha a neked azt mondom hogy magyar megsértődsz? Bár amelyen magyargyűlölő vagy ezek alapján...

3 Nem homofób hanem lmbtq ellenes. Ez se ugyanaz. Toroczkai kifejtette azt is hogy a normális melegekkel nincs baj csak az ilyen magamutogatókkal meg az lmbtq propagandával. Ez ellen pedig ideológiától független fel kell lépni

4 Ez miért lenne emberellenes? Ha teszem azt megöli valaki az anyádat akkor mitől érzenéd magad jobban? 1 A gyilkos börtönbe van ahol etetik itatják A TE PÉNZEDEN, dolgoznia nem kell. És 10 év múlva szabadul Vagy ha a bitón lóg vagy szibériai munkatáborba van ahol dolgozik kemény körülmények közt és nem deficites a tartása hanem hasznot termel az államnak, a nemzetnek.

2021. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
67%

"Nem homofób hanem lmbtq ellenes. Ez se ugyanaz. Toroczkai kifejtette azt is hogy a normális melegekkel nincs baj csak az ilyen magamutogatókkal meg az lmbtq propagandával. Ez ellen pedig ideológiától független fel kell lépni"


Magamutogatók sem lennének ennyien, ha nem bsztatná őket a fél világ. Egyik észlénynek sem esett még le, hogy a pride egy "csakazértis" rendezvény? Hagynátok békén őket a fszba és okafogyottá válna a felvonulás.


Az lmbtq "propaganda" az milyen? Bemennek egy iskolába és biztatni kezdenek, hogy legyél bzi!? Hagyjuk már....


Vagy az a lroblémád, hogy ők is a világin cannak? Szar ügy, szokj hozzá!


Ja, isten ments, hogy a gyerekeink tudomást szerezzenek róluk, még a végén kiutálás helyett elfogadók lesznek a "másokkal" szemben.

2021. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 KTP 3.0 ***** válasza:
48%

"Az lmbtq "propaganda" az milyen? Bemennek egy iskolába és biztatni kezdenek, hogy legyél bzi!?" Hát sajnos nem áll messze a valóságtól. Ha elfogadást akarnak talán nem b.ogatni kéne a normélis embereket.

"Vagy az a lroblémád, hogy ők is a világin cannak?

Nem, az hogy kérkednek vele és ránk akarják erőszakolni.

A többi pontba meg úgylátszik nem tudsz belekötni, várnám azokra is a cáfolatot kiváncsi vagyok.

2021. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%

"Hát sajnos nem áll messze a valóságtól."


Ekkora baromságot se hall az ember minden nap.. 😃

Neked még senki nem mondta, hogy ez nem elhatározás kérdése?



"Ha elfogadást akarnak talán nem b.ogatni kéne a normélis embereket."


Klasszikus "tyúk, vagy tojás" probléma, ki, kit bszogatott előbb.


Bár ez is csak neked kérdés, hiszen homik már az ókorban is voltak. Pride meg rá pár hónapra, meg alig néhány száz évre 🤔


A többi pontodat leszarom, azokról azzal beszélgess, aki felhozta. Én egy qrva szót nem beszéltem róla.

2021. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Kedves 21. Válaszoló

Nem győztél meg, a válaszaid szélsőségesek, a megoldások a társadalmi szociális problémákra idejétmultak. Ez a felfogás a civilizáció hanyatlásához vezet, és visszafejlődésként fogható fel.

2021. dec. 22. 19:58
 26/32 KTP 3.0 ***** válasza:
48%

Száraz tényeket mondtam el. Ebbe mi volt neked a szélsőséges?Egyébként meg szerinted amit ti csináltok liberálisok az nem szélsőséges?

Hát megsúgom de. Ez az igazi szélsőség.

2021. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ki mondta neked, hogy liberális vagyok?


Mindenesetre aranyos, hogy az jajgat szélsőségről, aki Novák Katalint bitóra küldené.. 😃

2021. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 KTP 3.0 ***** válasza:
Az ország problémáinak megoldására pedig radikális megoldás kell. Igen én magam szélsőjobboldali vagyok. A Mi hazánk mérsékeltebb de jobb híján őket támogatom. De továbbra is várom hogy az érveimbe milyen szélsőséget láttál
2021. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől várd, ne tőlem!
2021. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 KTP 3.0 ***** válasza:
Várom is, bár olyan gyáva hogy a 4es pontra azóta se adott éppkézlab választ meg az összes többire se.
2021. dec. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!