Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért mondják,...

A fideszesek miért mondják, hogy a liberális ellenzék nemzet és magyar ellenes? Én ezt tényleg nem látom, tapasztalatom.

Figyelt kérdés

2021. dec. 17. 20:52
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem lóg itt annyit.
2021. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

A halálbüntetés számomra nem ördögtől való,(véleményem szerint a börtön sokkal kegyetlenebb büntetés) ahogy az eutanázia vagy az abortusz sem, mindössze annyi kivetnivalót találok benne hogy míg az abortusz és eutanázia esetében az egyén dönt a saját testéről addig a halálbüntetést egy másik ember pl bíró dönti el, ezért problematikus ugyanis, egy ember sem dönthet a másik életéről vagy haláláról.

Én egyébként nem vagyok liberális, inkább centristának tartom magam.


Tisztában vagyok vele, hogy a liberalizmus bizonyos értelemben ugyanugy szélsőség mint a szelső jobboldaliság, de kevésbé káros és kisebb mértékben torzitja a személyiséget valamint ellentétben a szélsőséges liberalizmussal a szélsőjobboldaliság agressziót és erőszakot indukál, gyűlöletet kelt.

Röviden és tömören válaszolok a többi pontra is ha már ezt hiányoltad

1. Ha a kormány a cigányok felzárkóztatására kapott eu-s pénzt nem ellopta volna és arra használta volna amire adták, már rég nem itt tartanánk, a romák integrációjának kidolgozására soha nem volt komoly szándék ebben az országban, mindig csak tűzoltás volt, és hézagtömködés, ha egy hozzáértő szakértő team összeálllítana tudományos alapokon nyugvó edukációs programot akkor át lehetne őket szocializálni és integrálni a magyar társadalomba de ehhez hosszú évtizedek elszánt és kemény munkája kell.

2. Ez a zsidó nem zsidó dolog, hogy minden vezető és vagyonos ember zsidó egy szélsőjobbos koholmány egy ugyanolyan konteós baromság minthogy a covid vakcinában chip van.

3. nincs olyan hogy lmbtq propaganda és a melegek ugyanugy az lmbtq közösség tagjai, tehát nem lehet kiemelni ezekből a szexuális kissebbségekből egyet, csak mert a torockai őrájuk gerjed de a többire nem, ez szánalmas és tudatlanságra vall. Egy meleg egy lezbikus vagy egy transznemű ugyanugy nem thet arról amilyen beállítottságú, mint ahogy te sem tehetsz róla hogy 2 szemed van vagy 2 füled, esetleg szőke hajad.

4. A négyesre válaszoltam, ezzel kezdtem a választ.

2021. dec. 23. 00:10
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!