Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nézem ezt az Öt című műsort...

Nézem ezt az Öt című műsort az ATV-n.. ez a csapat tényleg folyamatosan az ellenzéket gyalulja?

Figyelt kérdés

Persze, jó dolog, ha mindenki kapja a kritikát, de lassan fel órája azt bizonygatják mindannyian (Konok, Vona, Ceglédi, Hont) hogy az ellenzék összes ötlete és lépése hulyeseg vagy esélytelen. Orbánt eddig még csak dícsérték, a Fidesz egyetlen kritikát nem kapott mindeközben.


Mi szükség itt Fideszpropagandistákra, ha a - valaha volt (?) - “ellenzéki” véleményvezérek elvégzik a piszkos munkát helyettük?



2021. dec. 18. 00:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Hát nehéz jó szót mondani róluk mostanság. No meg a számok magukért beszélnek, minden érdemi kutatásban erősödött és vezet a Fidesz.
2021. dec. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Gyalulni csak azon lehet, amin van mit!🤣
2021. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk Hont láthatóan egy sértett ember mióta kirúgták a HVG-ből, a Vona detto, ahol csak tud, belerúg a Jobbikba. Úgy látom úgy építgetik a sértett egojukat, hogy az ellenzéken ironizalnak a PestiTV-nél alig magasabb színvonalon.
2021. dec. 18. 01:23
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Ezeket lehet is.


[link]

2021. dec. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Igen, sok kritikát fogalmaznak meg az ellenzékkel szemben.

Jogos kritikákat. Az ellenzék és mi, szavazók pedig jobban tennénk, ha ezen nem megsértődnénk, hanem okulnánk belőle.

2021. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én voltam a hülye h feltettem a kérdést, gondolhattam volna h csak idecsalom a Fideszdroidokat..
2021. dec. 18. 11:41
 7/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, a helyedben a valóságérzékeléseden gondolkodnék el.


A baj ott kezdődik, hogy bárkit, aki "hazafelé" kritikát mer megfogalmazni, a magadfajta azonnal bekategorizálja fidesz droidnak.


Súgok: 1994 óta vagyok szavazóképes nagyfiú. Ez idő alatt egyszer sem szavaztam a fideszre. De van annyi eszem, hogy lássam: az ellenzék gyalázatosan muzsikál. Bőven van miért kritizálni.

Ha szerinted ettől én fidesz droid lettem, akkor az első mondatod elfő feléhez csak helyeslően bólogatni tudok.


Mert ugyanolyan szektás a "gondolkodásod", mint a fideszeseknek. Egy kritikán nem megsértődni kell, hanem elgondolkodni rajta.


És ha egy kicsit is értenéd a műsorban elhangzó mondanivalót, fel se tetted volna a kérdésed. Orbánon mit kritizáljanak részletesen? Alapvetés, hogy bajuk van a politikájával. Ezt megerősítik minden műsorban. Viszont változás csak akkor lesz, ha az ellenzék nem lesz ilyen balfsz. Most viszont az. Hát ezért a kritika...



Orbán egy tehetséges politikus. Aki ezt tagdja, az vagy vak, vagy hülye. 11 éve van hatalmon.

Ettől még nem szeretem. Mert a tehetségét rosszra használja.


Ezt kellene végre felfogni. Feltéve, ha akarsz valaha is mást látni a helyén.

2021. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na ide figyelj:


Különbséget tudsz tenni az objektivitásra törekvő elemzői kritika és az öncélú egyoldalú élcelődés között? Ha nem, akkor nincs miről beszélgetnünk.


Ha igen, akkor fogadd el tőlem, hogy ebben a műsorban az utóbbi zajlott, de ha nem hiszel nekem, nézd meg a tegnap esti epizódot.


De a kérdés nem ez, mert ez tény.


A kérdés az, hogy miért csinálják ezt ezek a valaha volt ellenzéki véleményformálók.


Erre nem adekvát válasz az, hogy azért mert az ellenzék megérdemli a kritikát.

2021. dec. 18. 12:58
 9/20 anonim ***** válasza:

Minden pénteken megnézem a műsort, most sem tettem másként. Elég ritkán fordul elő (sajnos), hogy nem értek egyet az elhangzottakkal.


De megsúgok valamit: az élet objektív. A szemlélése már szubjektív. Minél előbb megérted, annál kevesebb csalódás fog érni.



És titokban remélem, hogy az ellenzékben a hozzád hasonlóan önérzetesből van kevesebb. Mert ha tévedek, áprilisban megint páholyból nézzük a fidesz győzelmi mámorát.

2021. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

9:


Ezért is írtam a törekvés szót.


Senki nem képes teljesen objektivan szemlélni az eseményeket, de különbség van abban, hogy törekszel-e rá, vagy kifejezetten ráállsz az egyik oldal módszeres gyalulásàra.


Hozzad hasonlóan érvelnek a fideszes lakájmédia csicskásai, akik állandóan azt mondják, hogy az objektivitás illúzió, és ezzel próbálják menteni a propagandista-munkásságukat.


Az Öt szereplői nyilván nem fizetett Fidesz-propagandisták, csak úgy látom most egy olyan vágányra kerültek, hogy abban versengenek egymással, azzal próbálnak kitűnni, hogy ki mer erősebben belerúgni az ellenzéki próbálkozásokba. Kétségtelen, hogy a Fidesz szidásának nem lenne hírértéke ebben a médiában, így a fókusz eltolódása egy ilyen típusú élcelődőműsorban valamilyen szinten szükségszerű, de tegnap átestek a ló túlsó oldalára sztem az öncélú és színvonaltalan ellenzékrugdosásukkal.

2021. dec. 18. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!