Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gattyán pártja nyerné a...

Ha Gattyán pártja nyerné a jövő évi magyarországi választásokat, akkor 10 éven belül megvalósulna a Cyberpunk 2077 világa Magyarországon, és soha nem látott jólét törne ránk a brutál fejlett tech szektornak köszönhetően?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hétvégenként mindenki otthon szerelgetné a Cyber-Wartburgot, miközben Sigue Sigue Sputnik szólna a rádióból.
2021. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Gattyán, kakifolt van a gatyáján. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Nyihahahahahahahahahahaaaa😂😂
2021. dec. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szeretném hinni, hogy csodát akar tenni az országgal, de szerintem simán csak politikai ambíciói vannak. Az üzleti karrierjét már megcsinálta és most egy újabb karriert akar, egy pipát a bakancslistáján.

Már csak arra kapnám fel a fejem, ha egy olyan új politikai erő alakulna, ami az emberek kezébe akarná adni a döntéseket és ennek a törekvésének lenne látható jele.

2021. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Eleve tisztázzuk, hogy a Cyberpunk műfaj általában, (és tudtommal az említett videójáték sem) nem éppen egy "jóléti jövőképet" vetítenek előre. Hanem éppen hogy olyat amiben mindent a vállalatok uralnak, hagyományos értelemben vett állam már nincs is. Vagy ha van már nem is titok hogy a valódi hatalom a tőkéseknél van. A társadalmi különbségek hatalmasak. A bolygó teljesen ki van zsigerelve, amitől persze még rosszabb az átlag ember élete.

Ha így nézzük ...igen, azt el tudom képzelni, hogy Gattyán úr valami ilyen irányba indulna el ...persze Magyarország éléről az egész világra nem lehet túl nagy hatást kifejteni. Nem tudom hogy vagy vele nekem ez mindenesetre nem tetszene. Hozzá kell tenni hogy én azt látom, a világ amúgy is ebbe az irányba megy és nem látok olyan aktív politikai erőt Magyarországon aki ezzel szemben helyezkedne el. MZP abszolút a nyugati nagytőke kiszolgálójának tűnik, bár elhiszem hogy ő tényleg meg van róla győződve hogy ez a jó irány. Orbán meg annyiban különbözik, hogy azt szeretné, hogy Magyarországot lehetőleg csak vele meg a köreivel való szoros együttműködésben lehessen kizsákmányolni és ő had legyen minél magasabban a világ tőkéseinek ranglétráján.

2022. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!