Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Marihuána...

Mit gondoltok a Marihuána legalizálásról ?

Figyelt kérdés

A Partizánnak volt róla nem rg egy műsora majd belinkelem akit érdekel nézze meg kb 1 óra.

Leginkább aki mellette van azt mondja , hogy ez milyen komoly adóbevétel lenne. Meg, hogy egyrészt nem lehet felszámolni a kábítószer használatot és aki hozzá akar jutni az hozzá is fog jutni. A másik meg az hogy így legalább lenne rá egy minőségi elvárás és nem a mindenféle mérgeket árulnák bioként.

A másik fele meg attól fél , hogy mindenki drogos lesz és, hogy mindenki kb Heroin függő lesz.

Nektek erről mi a véleményetek ?


2021. dec. 20. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Támogatom a Marihuána legalizálását
Nem támogatom a Marihuána legalizálását
66 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
2021. dec. 20. 15:22
 2/62 anonim ***** válasza:
22%
Támogatnám, ahogy a varázsgombáét is, de nem tennék rá adót meg különleges boltokban sem kell árulni. Egyszerűen mindenki ültethessen cannabist, meg termeszthessen pszilocibines gombákat, mintha paprika és csiperke lenne.
2021. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
79%

Így is népbetegség az alkoholizmus, erre még jöjjön rá a szabad szerhasználat? Istenem gyere le...

Még annyit megjegyeznék, hogy nem csak mi, de más országok lakói sem a mértékletességről híresek, ha ilyen dolgokról van szó.

2021. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar, csak ha rám fújnák a füstöt. Nem értem a dohányosokat és az alkoholistákat se.
2021. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
67%
Támogatnám, de mellé fontos lenne a társadalmi párbeszéd és az edukáció. Mondjuk ennyi erővel az alkoholról is.
2021. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Én azt sem értem, hogy attól miért lett jobb hely az ország, hogy sokan már 15 évesen füstölnek, meg hülyére isszák magukat.
2021. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Hát anno azt mondták az nem olyan veszélyes , mint a Heroin és társai. Valahogy mindig a Heroinnal példálóznak, hogy az mennyivel veszélyesebb, mint az alkohol
2021. dec. 20. 15:34
 8/62 anonim ***** válasza:
72%

Az alkohol majdnem annyira veszélyes, mint a heroin, ráadásul butít is.


A cannabis is butíthat, de jóval gyengébb az ilyen hatása.


A varázsgomba viszont gyógyítja az agyat.

2021. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
36%

Én nem legalizálnám (minek még plusz egy káros dolog?), viszont enyhítenék a szabályozáson. A fogyasztókat egyátalán ne lehessen pénzbüntetéstől súlyosabban büntetni, füvező fiataloknál ne zárják már börtönbe azt, aki viszi azt a minimális mennyiséget, amit aztán együtt elszívnak stb.

Viszont a nagykereskedőket pedig súlyosabban büntetném.

Ezáltal talán jobban meggondolnák, akik nagyobb tételben tolják, hogy megéri-e a kockázat (nyilván van, aki így is csinálná, hiszen olyan országba is csempésznek, ahol ezért kivégzik), így csökkenthető lehet az országban vándorló mennyiség, továbbá nem csuknak börtönbe rossz döntéseket hozó fiatalokat.

2021. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
44%
Marihuánát nem legalizálnám, de dekriminalizálnám. A házi pálinka főzését viszont újra betiltanám.
2021. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!