Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországon élő magyarok...

A Magyarországon élő magyarok már megszokták a szegénységet, irigységet, gyűlölködést ezért jó nekik a Fidesz?

Figyelt kérdés
Állítólag a '18-as választások alkalmával a Londonban élő magyarok szavazatai alapján be sem jutott volna a parlamentbe a Fidesz.

2021. dec. 20. 16:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Mikor valami érdekesebb hír kijön, mindig felnézek 888 facebook oldalára... semmi. Olyan légmentesen zárt buborékban élnek, hogy hihetetlen. Minden harmadik hír, transzneműekről szól - félelemben vannak tartva. Nézz 1 hétig M1-et, olvass 888-at, és meg fogod érteni.
2021. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%

#11!


Pontosan olyanok, mint akik lepotozták azt a két választ, amelyekben számokkal cáfolják a kérdező hülyeségeit. Csak ők a 444-telex buborékában élnek és félnek a valóságtól.

2021. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

#12 nem nem olyanok mint ti komcsik.

Kár erőlködnöd, és projektálni a dolgaitokat másokra. A fidióták eddig is elhitték ezt, hiszen a kormányzati fake news ezt harsogja nekik, mások meg ezután sem fogják elhinni.

2021. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
23%

#13!


Akkor miért erőlködsz? :D

Teljesen nyilvánvaló, hogy rettegtek a tényektől.

A matek pártállástól független dolog. Ha nem lennél egy teljesen megvezetett birka, akkor nem védenéd a védhetetlent.

De égesd csak magad a Londonban élő 2.5 millió Fidesz szavazóval! :D

Számoljuk hozzá még a csalodtagokat és a nem szavazókat, s már ki is jön, hogy legalább 3 millió magyar él - a majdnem 9 milliós - Londonban!

A Londoniak egyharmada magyar! Szerintetek. :DDD

2021. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

#14


Egyébként megkérdezhetném, hogy hogy jött ki ez a 2,5 millió fidesz-szavazó Londonban baromság? Rohadtul összezavartatok ezzel. Konkrétan felcsesztem magam azon, hogy ez mennyire hülye. Vagy a matek nem megy, vagy szimplán rohadtul nem tudjátok értelmezni az elolvasott szöveget.

2021. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

#15!


Az írta, hogy a londonimagyarok szavazatai nélkül a Fidesz be sem jutott volna a parlamentbe, tehát 4% körül teljesített volna. Tehát a szavazói 90%-a londoni, mivel 44%-ot értek el. Listán 2.8 millió szavaztot kapott a Fidesz. Ebből jön ki, hogy 2.5 millióan szavatak rájuk Londonból.


Persze az egész hülyeség, mert a 106 egyéniből 91-es nyertek, tehát ez az "állítólag be sem jutott volna" ordas nagy hülyeség.

Vagy én maradtam le, hogy 199 fős a parlament és nem 2300 körüli.


Éppen arra akartam rávilágítani, hogy a kérdező még hazudni sem tud, mert akkor baromságot írt, amit a matek pillanatok alatt megcáfol.

2021. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#26 sőt 2,5 milliárd londoni magyar szavazott a fideszre, mert látják hogy mennyire jól megy Magyarországnak, már szinte fáj nekik hogy azt a hanyatló nyugaton kell szenvedniük 🤣
2021. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Ez a kérdés ott hülyeség ahol van. Egyrészt az hogy az emberek milyenek az nem a kormányon múlik. Ennyi erővel azért havazott ma mert Gyurcsány már megint szart egyet… a szegénységről meg annyit hogy köszönöm szépen Debrecenből; nem vagyok szegény, és az átlag ember sem az. A szegénység 2010 óta csak csökkent. A szegénység az emberek 21%-át veszélyezteti az EU-s átlag szerint, nálunk ez 19%. ( eurostat)
2021. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

#18 nem a kormányon múlik, hanem a kormány minősége múlik azon hogy milyenek az emberek. Ezért is van sajnos ennyire rossz minőségű kormány Magyarországon már sok sok ideje.

Ezt szokták meg a rákosi, kádár rendszerben.


Persze csökkent a szegénység, a központi statisztikai hamisító "adatai" szerint (amiből az eurostat is dolgozik).

Én meg a Pápa vagyok! De tényleg 😆

2021. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#19!


Te vagy a tipikus komcsi, aki szerint a mostani szavazók a rákosi rendszert szokták meg. Alig él már valaki, aki személyesen ismerte felnőttként a Rákosi-rendszert.


És persze semmilyen adat vagy tény nem valós, ami nem a ti tévképzeteiteket támasztaja alá. :D

2021. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!