Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják a LMBTQ-k, hogy...

Miért mondják a LMBTQ-k, hogy senki nem akar itthon érzékenyíteni gyerekeknek nemváltásról? Akkor mivel magyarázható ez?

Figyelt kérdés

Ez egy transz gyerek ("drag kid", külön kifejezést alkottak erre), aki 2 évesen "döntötte el", hogy transzvesztita lesz. Az LMBTQ szerint egy gyerek képes ilyen döntést 2 évesen meghozni:

[link]


Melegbárban is táncolt, amikor mindössze 11 éves volt:

https://www.youtube.com/watch?v=majcQ54vlDs&ab_channel=Desmo..


És végül megünnepelték a kölyköt egy late night showban:

https://www.youtube.com/watch?v=JxdvOLdG_34&t=9s&ab_channel=..


Ezek után, akik szerint egy gyerek fejlődésében akár ez is lehet egy helyes út, semmi kivetnivalót nem találnak ebben, sőt ösztönzik a kissrácot, hogy csinálja ezt a ripacskodást, miért állítják, hogy itthon semmi ilyet nem akarnak? Akik ilyere képesek, miért ne csinálnák ezt bárhol?



2021. dec. 22. 02:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
35%
Hazudnak. Amúgy meg ha nem akarnak ilyet, akkor mit zavarja őket a törvény, ami csak az ő szándékukat támogatja? Ennyi.
2021. dec. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%
Ez már nem a pénzről szól mer annyit nyomtatnak, amennyit akarnak. A lelkeket akarják a pokolba vinni.:(
2021. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Fero89 ***** válasza:
75%
A "lelkeket akarják a pokolba vinni.:(" dolog mellett valamiért már meg sem lep, hogy azt sem érted a pénz hogyan működik.
2021. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én anyámat 2-3 évesen sminkeltem, és lásd csodát 30 évesen meleg vagyok, de szerinted ez-az oka...?
2021. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy ide okádtál linkeket valami Egyesültállamokbeli esetről, hogy függ össze azzal hogy Magyarországon bárki érzékenyíteni akarna? Várj, kitalálom. Sehogy?
2021. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
77%
Én a kérdezőnek belinkeltem ide a melegség és megismerés programot, és ott se merült fel, hogy óvodában érzékenyítve lennének, de én emlékszem, hogy én anyámat utánoztam, vagy hogy anyámat sminkeltem, akkor lehet az lett volna a jó taktika, ha apám-anyám nyakon vág, előveszi apukám a nadrágszíjat, és addig ver míg habos vér folyik a számból vagy csak rám hagyta nevetve dolgot, ahogy a valóságban is történt...
2021. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
33%

5#


Az EU az USA-t copyzza mindenben.

Már itt is van blm marhaság.Sőt, még Magyarországon is volt ilyen szobor.


A nyugat-európai országokban is van ilyen "érzékenyítés" célzottan lmbt-nek nevelés.

Idő kérdése és Eu elvárás lesz belőle, ahogy a búzaházasságból is.

2021. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 steven95 ***** válasza:
87%

Szerintetek ez hogy működik?

Naponta új ember talál rá erre e történetre rá és okádja ki magát a gyakorin? Vagy egy ember kap folyamatosan agyérgörcsöt a "drag kid"-től és folyamatosan erről kérdezget?


Egyébként a kérdezőnek sincs! fingja arról, hogy ezt hogyan kötötte össze óvodások nemváltásával és a hazai "érzékenyítéssel".

2021. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
84%
7-es ha én magyar és lengyel állampolgárságú melegként azt látom, hogy már Ausztriában és Németországban házasodhatnak azonos nemű párok, akkor óhatatlanul felteszem a kérdést,hogy itt miért nem lehet? Talán mert sokan úgy gondolkodnak, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene? Talán mert azt hinnék, hogy ha a szomszédodban lakó meleg pár összeházasodhatna polgári esküvő keretében, akkor nem működne a cerka az asszonyal? talán kevésbé ízlene az asszony főztje? Talán a korai melegek terjesztették el, az egykézést Trianon előtt is Magyarországon?
2021. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
28%

9#


Mert Lengyelország és Magyarországban az emberek nem becsaphatóak bevándorlóbarát és lmbt propagandákkal.

Megtanulták a szociban,hogy az ideológiai nevelés, ami "fentről" jön akkoriban Moszkvából, most Brüsszelből, az kártékony.


Németországban meg becsaphatóak, mert hisznek a médiának.Én dolgoztam németekkel együtt, egysíkú a gondolkodásúak.Fejet hajtanak bármilyen törvény előtt, elhiszik azt, ami a TV-ben van.Nem gondolkodnak a törvények, szabályok miértjén.Kiváló nyersanyagok lennének egy szovjet diktatúrában.

2021. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!