Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy már a...

Mit szóltok hozzá, hogy már a WHO is azt javasolja, ne találkozzunk karácsonykor idős szeretteinkkel?

Figyelt kérdés

[link]

Oltás ide vagy oda, lássuk be őszintén, eddig nem sok hasznát láttuk. Ugyanúgy felfutott a járványgörbe, ugyanúgy szedte áldozatait oltatlanokból és oltottakból is egyaránt, mint eddig. Semmi nem változott mióta van oltás. Minden ugyanúgy folytatódik. Mindenki fertőzhet és mindenkire veszélyes a covid újabb variánsa továbbra is.

Akkor tényleg jobb hallgatni a fejesekre és átoltott családoknak sem összegyűlnie most karácsonykor?



2021. dec. 22. 03:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Persze, idén sem kell velük találkozni, meg jövőre sem, 2 év múlva meg már lehet nem lesz kivel, de hát mit számít...
2021. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
És akkor hány évig ne találkozzon az ember a 80 éves szüleivel,nagyszüleivel ? Ilyenkor már nem tudni meddig vannak velünk , hiába egészséges valaki ,bármikor távozhat.
2021. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
legyen már ennek az egész covid hisztériának már nagyon unalmas
2021. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
*már vége
2021. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
A németeknél már törvényt is hoztak rá, hogy csak az oltottak találkozhatnak karácsonykor, az oltatlanok nem. A birka nép meg tűri.
2021. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén? Nem érdekel.


Az egész helyzet túl van reagálva és sokkal jobb lenne a szituáció, ha nem erről szólna lassan minden hír és nem ezzel hergelnék a népet állandóan (függetlenül attól, hogy az adott ember mit gondol a vírusról).


Gyakorlatilag minden rokonom és ismerősöm túlesett a víruson, a többségünk tünetmentesen (ez persze nagyon változó), kettő oltása mindenkinek van, valakinek már három is. Komolyan, mi értelme az oltásoknak, a korábbi lezárásoknak, ha megint ezzel jönnek? Már nagyon elegem van az állandó hazudozásból.


Lehet önzőn hangzik, de mindenkinek egy élete van. Nem fogom az enyémet félretenni más emberek rettegése miatt. Azt mondják, hogy ne találkozzunk idén. Mi a garancia arra, hogy jövőre nem mondják ugyanezt? Vagy két év múlva? Aztán mire biztonságosnak ítélik, lehet már nem is élnek a nagyszüleim. Akkor pedig mire volt jó ez az egész?


Holnap reggel a párommal Magyarországra repülök meglátogatni a családomat, huszonnegyedikén éjszaka átrepülünk Olaszországba a párom családjához, majd huszonhetedikén hazamegyünk az Egyesült Királyságba. Ha minden jól alakul, meg is fog valósulni, és nem érdekel, ha a WHO-t ez zavarja.


#15: Erről még nem hallottam, de hogyan tervezik ellenőrizni? Véletlenszerűen megjelennek békésen ünneplő családoknál és elkérik az igazolványaikat?

26/N

2021. dec. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

Azt szólom, hogy leszophatnak csoportosan. A saját bőrömön tapasztaltam meg, hová vezethet ez az ökörség, mikor még 2020 tavaszán is ez a hiszti ment. Nem látogathattam az egyetlen élő nagyszülőmet, aki apám mellett apám volt. Aztán mikor végre lehetőségem nyílt volna rá, meghalt (nem koronában). Így vesztettem el fél évet, és végül egy hozzám közel álló rokont.


Senki ne kövesse el ugyanezt a hibát. Nagyon fogja bánni.

2021. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elmúlt majdnem 2 évben a WHO-ra hallgattam volna, konkrétan senkivel sem találkoztam volna. És akkor lehet én se élnék már... tiszta haszon, nem, tökre megérte járványügyi szempontból...

Ha betartottam volna, akkor a 85 éves nagymamám már nem lenne az élők sorában. Az jó lenne?

2021. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kezd sok és terhes lenni ez az egész állapot. Az élet már csak erről szól lassan két éve. Érdekes, amikor kb 5 éve nagy influenza szezon volt, rengetegen meghaltak a szövődményeibe 3 hónap alatt, az nem volt gond. Az kit érdekelt?! Még is ment az élet. Én nem nagyon nézek híreket, élem az életemet, úgy mintha mi sem lenne. Nem fogok rettegésben élni. A családommal pedig tavaly IS és idén IS együtt töltjük az ünnepeket.

Számomra úgy tűnik, hogy ez a vírus hiszti már az emberi kapcsolatokat akarja porig rombolni, és egy mű, érzések nélküli társadalmat akar létrehozni.


Sajnos, egyik ismerősöm pont azért költözött el, az idős apjától, hogy ne vigyen haza semmit, és hát lám, az idős úr, nem a vírustól halt meg, hanem kapott egy agyvérzést, és a fia ugye már nem lakott ott, így nem tudta a kórházba azonnal bevinni, csak több óra múlva. Mert kerülte és nem találkozott vele a vírus miatt. Hát szomorú!

2021. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Na jól nézünk már ki!


Karácsonykor a legkedvesebb hozzátartozóinkra (szüleinkre, nagyszüleinkre) rá sem nyitjuk az ajtót a WHO óhajára?


Hát micsoda elmebeteg világot kell már megélni?

2021. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!